klausk praktiko

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

klausk praktiko

Standartinė mindoze » 2013 Gru 24, 02:26

sia tema noreciau skirti klausimams ir atsakymams del kylanciu klausimu zukleje. buna visoku niuansu medziojant raudona zuvi ir tarp musu forumieciu yra jau daug ko maciusiu ekspertu kurie galetu pasidalinti savo patirtimi ir naujais atradimais.
tai gi, klauskite ir kolegos patars arba padarys bent jau siokias tokias isvadas is kuriu galima butu susidaryti bendra vaizda.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė mindoze » 2013 Gru 24, 03:20

man asmeniskai domintu tos klausimas, esa ne vienam taip buve kai upetakis ar slakis parseka masala beveik iki koju , bet tik palydi masala ir net neatakuoja. (masalai buvo keiciami ir ziurima reakcija, buvo bandyta ivairiai paduoti masala,bet rezultatu neuoda) beja buvo palydejimas po visokiu testu ir fintu tipo tvico agresyvaus tampymo ir panasei,bet uzdejus ta pati vobleri vel tik palydejo ir prie koju apsisukes nuplauke. kas gali buti netaip?PS. taip yra nutike man ir su slakiu ir su upetakiu. as suprantu kad gali buti kaltos oro slygos, bet kai nutinka gana daznai ir per skirtinga ora tai jau darosi idomu.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 24, 14:01

Su upėtakiais, kiek man yra taip buvę, nesuprasdavau kodėl taip yra. Vėliau sužinojau, kad tiesiog nepataikydavau į tuo metu pagrindiniu esantį upėtakio masalą, pvz kai būdavo buožgalvių ar nėgės neršdavo ir t.t. Manau ir čia ta situacija tiesiog nežinau kažko apie upelio specifiką, gal tuo metu jie maitinasi kažkuo specifiniu ir tiesiog nepataikai spalva ir forma ypač jei vanduo skaidrus ir gaudai dorado, tai labai dažnai pasitaikys (aišku būna išimčių, bet ...)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė Edga7 » 2013 Gru 24, 18:21

Kai man taip nutikdavo, pakeistavau masala i blizgute ar mepsiuka ir tada bats yra, paprasciausiai ta diena gali nereguot i tam tikrus masalus mano toks pastebejimas
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė mindoze » 2013 Gru 24, 23:36

o vat edga gal ir gerai pastebejo. as nesu tokioi situacijoi praktikaves metala, dazniausei tai kaitalioji vobla ir jieskai tos tinkamos. o seip geras, reiks su savim ir metalo pasinesioti gali tikraiir pasiteisinti.
naxalas-jo tavo pastebejimas yra geras, viskas vyko skaidriame vandenyje ir gali sutapti su pavasarinem negem.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė mindoze » 2013 Gru 25, 21:17

moderatoriai jei netinkamai idejau pakoreguokit
dedu rusisku praktiku aprasymus, kai kurie tikrai juokingai skamba, bet is kaiko galima isgauti ir tinkamos mums informacijos.
http://fishingplanet.ru/library/?PAGEN_1=1
Saloje
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2013 Gru 28, 18:50
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė Saloje » 2013 Gru 29, 14:23

Labai noriu pabandyti vivingros voblerius gaudant slakius neryje po nauju metu ar visgi jie skirti labiau pavasarinei zuklei??
Kas gaudo tas pagauna!
Vartotojo avataras
Mishazas
Site Admin
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 23:36
Miestas: Vilnius - Lentvaris
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė Mishazas » 2013 Gru 29, 16:43

Vivingros voblerius naudojame. Dirba puikiai tiek rudenį tiek ir po naujų. Reiktų atkreipti dėmesį į spalvas. Sensej kitaip Anatolijus Ostapenko smulkiai ir be užuolankų aprašė http://raudonazuvis.lt/anatolijus-ostapenko-apie-slakius-ir-lasisas-1-dalis/ ir http://raudonazuvis.lt/317/
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 29, 16:51

Šiaip mano asm nuomone ir kiek gaudęs vivingra tikrai darbinis vobleris (priskirčiau prie mirtininkų) tačiau turi niuansų - metasi prastai, todėl tokiose upėse kaip Neris pasiteisins tik tuo atveju jei tikrai gerai skaitai upę. Bet čia mano nuomonė, manau kas nors iš pajūrio užginčys tai :D Nes tai vobleris nr 1 pajūryje, bet jų upės žymiai mažesnės :) nei pas mus ....
Paveikslėlis
Caras
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 2013 Gru 14, 20:36
Kontaktai:

Re: klausk praktiko

Standartinė Caras » 2013 Gru 29, 19:21

Neperskaitytas pranešimas Naxalas » šiandien, 16:51
Šiaip mano asm nuomone ir kiek gaudęs vivingra tikrai darbinis vobleris (priskirčiau prie mirtininkų) tačiau turi niuansų - metasi prastai, todėl tokiose upėse kaip Neris pasiteisins tik tuo atveju jei tikrai gerai skaitai upę. Bet čia mano nuomonė, manau kas nors iš pajūrio užginčys tai :D Nes tai vobleris nr 1 pajūryje, bet jų upės žymiai mažesnės :) nei pas mus ....

Ką čia ir ginčitis. Į savo klausimą-atsakymą atsakei 100%. Tik norėjau pridurti, kad šiam sezonui Neriai Vivingra buvo specialiai sukūrusi tolimo užmetimo voblerius, juose sumontuota nejudanti šratų grupė tolimam metimui. Pats vežiausi į Nerį keletą pabandymui.Nuo visapusiškų savo komentarų kol kas susilaikysiu tik pasakysiu bendrai, kad metasi gan neblogai, darbas ir atrodo puse velnio,ir spalvų gama nemaža, nu bet kaina tai jau nustebino visus :o :shock: 45lt in pardė. už kelis papildomus sumontuotus šratus. Visą kitą laikas parodys. Senieji vobleriai juk irgi patapo Nr

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių