Prisistatymas

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

sijonas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015 Lap 02, 21:51
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė sijonas » 2015 Lap 02, 22:31

Sveiki, as Jonas. Man 23 metai ir kaip daugelis cia, zvejoju nuo vaikystes. Nuo pat tada (o ypac paskutinius 4-5 metus) zvejybos liga taip progresuoja, kad kartais jauciuosi jau atbukes ir nebesidomintis gyvenime niekuo kitu. Pradejau sekti Raudonos Zuvies bendruomene (o dabar ir prisiregistravau) paskatintas Anatolijaus is Triturus ir matau, kad cia besisukantys zmones turi gana panasius zukles interesus, kaip ir as. Paskutinius pora metu vien spinigauju, o jei konkreciai apie praejusi sezona, ji buvo galima pavadinti upetakiniu. Toks nuoseklus orentavimasis i upetaki dave rezultatu ir gavau pasidziaugti 50 centimetru zuvimi, kas man yra rekordas. Taip pat jau keleta metu seku stambiuju raudonu zuvu migracijas i lietuvos upes bei zvejybos tendencijas ir svarstau, kad ziema jau reiks pabandyti pradeti tame dalyvauti ir praktiskai. Siuo metu seku ir liudnas zinias apie lasisu ir slakiu nerstui kylancius pavojus, gaila, kad pats negaliu keliauti prie lietuvos upiu del savo studiju kitame europos gale. Vienaip ar kitaip nesu nurases ir kitu, ne karalisku plesrunu zvejybos. Didieji sapalai ar sportiska eseriu zukle mane taipogi domina.
Kuris laikas pasvajoju ir apie museline ir apie tai, kad ji matyt vienaip ar kitaip kazkada mano rankose pakeis spiniga. Gyvendamas skotijoje stebedavau isskirtine muselines kultura, su senomis tradicijomis, zimiais lasissiniu upiu vardais ir konkreciai i museline orentuotais zurnalais. Tada ir pradejo kilt mintys apie spalvota vala, o dabar jau matau, kad metas joms tapti realybe. O del pagavai - paleisk tai as vienareiksmiskai didziaja dali savo laimikiu paleidziu ir tik kartais kazkas keliauja namo. Ir tai turbut del to, kad kita mano aistra, o tuo paciu darbas ir mokslas, yra maistas. ;)
Maloniai
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015 Spa 08, 20:33
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Maloniai » 2015 Lap 03, 00:13

Sveiki,
Mano vardas Jovaras. Esu kiles is Klaipedos. Gyvenu pusiau Vilniuje, pusiau Varenoje. Zvejoju tiek pludine, tiek dugnine, tiek spiningu. Dabar daugiausia renkuosi spininga, nes kitiems budams reikia daugiau laiko. Apie save, kaip zveja galiu pasakyti - ''bandau". Kiekviena zvejyba - nauji atradimai ir patirtis. Daug patarimu ir pasidalinimu patirtimi radau ir siame puslapyje. Todel ir uzsiregistravau. I "pasivaiksciojima su Lasisa" pirma karta isejau gal pries 5 metus. Vaikscioti teko ilgai.
sabakas
Site Admin
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014 Vas 13, 07:46
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė sabakas » 2015 Lap 03, 10:49

Sveiki visi mano vardas Almantas man 37 metai ir zvejoju turbut nuo tos dienos kai atsistojau ant koju. Tevo ismokytas dedes priziuretas vaikyste praleidau su meskere rankoje. nesu uzkietejes raudonos zuvies myletojas bet turiu ytakingu draugu ( Karolis Audrius ir Jonas) kurie padej,o kazkada pamoke kaip rasti upetakius. siuo metu gyvenu Norvegijoje tad turiu puikia galimybe juos gaudyti. pavasari kol nersia piktosios zuvys. ziema labai sekmingai gaudom vaivorykstinius upetakiusis is po ledo ir slakius fjorde. kitamet pradesiu gaudyti kirslius. ir sykus. tai nera mano megstamiausia zukle. as iki saknu isisenejes spinigautojas. klubo "Zander" narys ir starkiu myletojas.
Vartotojo avataras
hyxshare
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015 Spa 18, 23:04
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė hyxshare » 2015 Gru 17, 22:03

Sveiki, esu Martynas, man 23 metai. Žvejoju nuo 5 metų, kai tik tėvai pradėjo nebijot mane vieną paleisti prie Neries upės. Labai mėgstu žvejybą upėse, jose tik ir tegaudau. Tokia žvejyba turi savotiško žavesio gaudant dugnine, plūdine o ypač spiningu. Su lašišinėm žuvim teko susidurti prieš keletą metų, nuo to jas tikslingai gaudau kai ateina sezonas. Taigi, laukiam žiemos sezono, spiningas į rankas ir šaunam prie upės ieškoti taškuoto žuvelioko!
Vartotojo avataras
Grunfis
Site Admin
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2013 Gru 12, 16:03
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Grunfis » 2015 Gru 18, 09:52

hyxshare rašė:Sveiki, esu Martynas, man 23 metai. Žvejoju nuo 5 metų, kai tik tėvai pradėjo nebijot mane vieną paleisti prie Neries upės. Labai mėgstu žvejybą upėse, jose tik ir tegaudau. Tokia žvejyba turi savotiško žavesio gaudant dugnine, plūdine o ypač spiningu. Su lašišinėm žuvim teko susidurti prieš keletą metų, nuo to jas tikslingai gaudau kai ateina sezonas. Taigi, laukiam žiemos sezono, spiningas į rankas ir šaunam prie upės ieškoti taškuoto žuvelioko!


Sveikas prisijunges :) !!!
Virgis31
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2016 Sau 05, 21:25
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Virgis31 » 2016 Sau 12, 17:56

Sveiki,mano vardas virgis,33metai.esu is moletu,bet likimas nubloske i anglija,taigi kaip suprantat,zmogus is moletu turetu zvejot nuo vaikystes :) bet pries 7m atvykes i anglija,supratau kad braidziot po upes ir ieskot upetakiu,kaifas nerealus!!!o kai pagavau savo pirmaji šlaki(3,1kg) su tict kotu iki 7gr uzmetimas,va tada ir supratau koks tai malonumas .....
P21
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016 Vas 09, 20:40
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė P21 » 2016 Kov 03, 23:15

Sveiki, mano vardas Evaldas 29m. kaunas neesu pagaves tauriosios zuvies, todel stengsiuosi skaityti si foruma ir semtis patirties ziniu is jusu. Tikiuosi jas pritaikyti praktikuojantis. :)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Naxalas » 2016 Kov 04, 12:57

Sveikas prisijungęs :)
Paveikslėlis
yankadi
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016 Rgs 01, 12:25
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė yankadi » 2016 Rgs 01, 13:35

Sveiki,
mano vardas Tautvilas. Man dabar 28. Gyvenu Kuršėnuose, Šiaulių r. Gyvenime užsiimu daugybe darbų.. Domiuosi gamta nuo vaikystės, akvariumai mano aistra, atradau ir naują - raudoną žuvį.. Skaitau šį forumą jau senokai, ir pagaliau nusprendžiau prisiregistruoti. Ačiū už šaunius ir informatyvius straipsnius, jų galėtų ir daugiau būti!
Akių paganymui:
up.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
fuullee
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2016 Rgs 06, 07:21
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė fuullee » 2016 Gru 15, 22:07

Alio valio visiems! Mano vardas evaldas 28 metai is jonavos. Zvejot pradejau budamas kokiu penkiu metu su tevuko pagaminta meskere is lazdyno, kaip siandien atsimenu tas trofejines auksles nemune:-D gyvenime buvo visko ir pludines zvejybos ir dugnines. Bet paskutinius kelis metus nesiskiriu su spiningu. Salaciai sapalai lydekos. Siemet pirma sezona susiduriau su lasisa. Nu zodziu tiek emociju kad laukiu nesulaukiu draudimo pabaigos. Vienu zodziu sveiki visi tikiuosi bendrausim susibendrausim.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių