Prisistatymas

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Prisistatymas

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 28, 16:22

Visada tokia subtili tema bet kas jei ne adminai prisistatys pirmi :)
Mano vardas Karolis man 30 metu gaudau tiek kiek atsimenu ir beik visa tą laiką spiningavau bent tiek kiek atsimenu. Upėtakiauti pradėjau kažkur prieš gerus 5 metus, lašišauti prieš 3 metus kaip ir museliauti. Tiesiog parašysiu koks metu žvejybos planas ir viską suprasit patys : pradedu šlakiauti nuo sausio 1 (jei leidžia oras jei ne sėdžiu ant ledo) taip pat tuo pačiu leidžiu upėtakiams atsigauti po neršto. Kažkur balandžio gale gegužės pradžioj jau dedu šlakinį kotą į kampą ir pradedu upėtakiauti tuo pačiu laukiu kada išskris MyFly kitaip lašalas ir ateis muselinės laikas dėja šita musė skrenda tik kažkur mėnesį bet kiekvienais metais tam skiriu vis daugiau ir daugiau laiko, nes gaudymas sausa muse yra kažkas nerealaus. Ir toliau tesiu margių medžioklę kol neateina lašišų sezonas. Iškart parašysiu kad po to nebūtų kalbų ne esu 100 % už sugavai paleisk tačiau tikrai gerbiu tokius žmones. Manau kad žmogus turi teisę vieną kitą žuvį parsinešti namo kaip trofėjų. Tačiau niekada nesuprasiu tų kurie surenka viską kas pagal taisykles ir po to dalina kaimynams ir aiškina, pats nevalgau tai daviau tam ar tam ar tam, jei jau imi maistui imk tiek kiek tam kartui reikia, o ne primušinėk šaldikli .
Taip laikui bėgant supratau kad gaudau tik "raudoną" žuvį ir esu visiškas raudonos žuvies mylėtojas.

Pagarbiai
Naxalas
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Edga7 » 2013 Gru 29, 19:32

Sveiki esu Edgaras man 30 spiningauju nuo tada kai tevukas pirna meskere nupirko ir nusivede prie tvenkinio, o tai buvo seniai, upetakiais susidomejau kazkur 12m kai nuejau pabandyt i salia tevu sodybos tekanti upeliuka, kaip dabar pamenu kai gavau pirma smugi margiaus tada dar nezinojau kas tai per zuvis, bet pati ju zukle istrigo ir kuo toliau tuo labiau ja sirgau kol tapo nepagydoma :-D pradzioi gaudziau mepsiukais, poto gavau dovanu vobleriuka nuo tada susidomejau ju zukle vobleriais, pries keleta metu susidomejau kirsliais ant maziuku pavirsiniu vobleriuku, slaky esu tik viena pagaves nedideli 3 kg bet emociju suteike apsciai lengvas spiningas plonas 0.16 FC :-)
Siuo metu tabesu pasineres i upetakiu zukle kadangi vobleriukus darausi pats ir ant ju tik ir gaudau (zinoma naudoju ir mepsiukus bei ul vartikles bet retai) tai dabar esu iekojimu kelyje idealaus vobleriuko gamyba upetakiui :-)
Man asmeniskai upetakiu zukle tai idile, kai brendi upeliu aplink tyla tik vandens ciurlenimas, pauksciuku giesmes ir taip ramu sirdyje laikas sustoja esi tik tu su gamta, ir tada pamatai ratila vandens pavirsiuje, neskubi lengvai masalas paliecia vandens pavirsiu pora pasukimu ir uzverda vanduo, adrenalinas uzplusta po keliu minuciu kovos nuostabaus grozio zuvis ryskiai raudonais bei juodais taskais spurda graipste, ir kiek nedaug tereikia kad jaustumeis laimingas :-)
Vartotojo avataras
padonkas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 14:46
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė padonkas » 2013 Gru 30, 13:50

Labas, aš Donatas iš Vilniaus ir man 28. Žvejyba man artimas dalykas nuo pat mažumės, nes tėvas žvejoja nuo vaikystės. Spiningauju dar visai neilgai - gal kokius 3-4 metus, o būtent upeliuose upėtakius atgaudžiau va tik nepilną praeitą sezoną. Nuo kokio Kovo pradžios iki draudimo pradžios. Ir šitas reikalas mane užkabino juodai. Per tą sezoną išmaišiau nemažai Aukštaitijos upių, upeliukų ir myžupiukų. Pradžioje gaudžiau tik vobleriais, bet po to, įsibėgėjus vasarai, pradėjau naudoti ir sukriukes. Ir dabar, prisižiūrėjęs filmų - nusipirkau ir muselinį kotą, bandysiu sausa musele mokintis. Kas liečia laimikius, tai nepagavau baisiai didelių. Buvo du po 41 cm, vienas 51cm nu ir nemažai 30-40 cm. Žodžiu su upėtakio žūkle ir pagrindiniais principais jau esu susipažinęs, nes pamažu aiškėja ir šios žuvies įpročiai, migravimo ir maitinimosi niuansai. Visą savo upėtakiavimą esu nufotografavęs ir aprašęs, vėliau pakūriau visiems prieinamą blog'ą http://upetakiai.tumblr.com kuriame aprašyta grubiai trečdalis žvejybų. Dėl laimikių, tai labai daug legalių paleidžiu, bet kartais ir pasiimu. Naudoju sūdymui, tai ant sumuštinių užtenka ilgam po to :) Žodžiu neesu besotis ir šaldytuvo neprisikimšinėju niekad tokiais dalykais. Beje, šlakių gaudyme patirties praktiškai neturiu, mėginsiu va gal po draudimo pabaigos pagaudyt. Tai tiek.
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Marek » 2014 Vas 17, 18:01

;) sveiki . mano vardas Marek . Zvejys nuo vaikisties, pirma zuvis pagauta turbut upetakis budamas kokiu 4-5metu.lasisines zuvis domina netik,ju zvejyba ,bet ir ju gyvenimas musu upese ir upeliose. kulinarija irgi idomu:D zvejoju spiningu ir kartais museline.pagrinde zvejoju tik lasisines zuvis. ( :lol: kartais ir karosia pazvejoju)
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Edga7 » 2014 Vas 17, 20:55

Sveikas prisijunges :-)
Vartotojo avataras
savas-666
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2014 Vas 19, 16:52
Miestas: VILNIUS , KAUNAS
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė savas-666 » 2014 Kov 19, 14:46

na ka , sveiki ;) mano vardas Virgis, kolkas 37 metai :) na bet taip nesijauciu :D , zvejoju neatsimenu nuo keliu metu :) turbut kaip pas visus :) pirmos zukles buvo kaime, su seneliu ir dede :) vasara, kai vasaros atostogoms budavau istremtas i kaima pas senelius :) tai va, zvejot pradejau Nemunelyje ( latvijos pasienis ;) ne tevas Nemunas ) , kol gyvenau Vilniuj, zvejodavau maziau... persikelus i Kauna :) taip jau susikloste gyvenimas :D pradejau daug zvejot ( KUO ZMONA NERA PATENKINTA :D ) , pagrindas upetakis, sapalai, lydekos, salaciai ( starkiu iki siol neperkandau :D ) , pagrindas - spiningas :) na o sia vasara bandysim jamt muselka :)
tomazas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2014 Bal 13, 18:12
Miestas: Jurbarkas
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė tomazas » 2014 Bal 13, 21:02

sveiki, esu Tomas is Jurbarko , man 32. zvejoju nuo neatmenamu laiku :lol: ir tik spiningu. aisku pagrindine upe Nemunas ir jame gyvenanti "balta" zuvis.
bet.. tikrai nevengiu pavaziuot kazkur toliau ir paieskot marguju - upiu grazuoliu.
nesu raudonos zuvies specas, prasyciau netaikyti to posakio" uz durna klausima 20 lietuvisku, a uz protinga 5 :lol: "
tikiuosi padesit man susigaudyt kas, kaip ir ant ko :D
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Edga7 » 2014 Bal 14, 20:11

Sveiiks Tomai ;-)
Roman LT-SPB
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014 Bir 09, 14:42
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Roman LT-SPB » 2014 Lie 09, 20:29

Sveiki esu Romas arba Roman 38m. seip is Vilniaus bet Lietuviu kalba ne labai zinau. todel kad paskutinius 14 metus Lietuvoi bunu retai, dazniausiai Rusijoi ,Sankt-Peterburgas, del to daug klaidu darau, dar karta atsiprasau uz tai.Megstu isvaziot i upe, upetakiu paeskot Dabar aisku Rusijoe, cia tokiu grazuoliu paip jus gaudot kolkas neradau, bet vistek siek tiek ira.Gaudu dabar su Pantoon21 Unitra 762 ulmf rite Shimano Vanquish 2500s.Turiu dar St.Croix 80mlm 2 sena bet negaliu prie jo pripras perdarisiu i museline gal todel kad planuojiu pradet museline jau uzsakau kota G.Loomis 9" GLX 6" atrodo "perestaralsia" bet buvo gera kaina nupirkau.Trumpai taip, eigu busit Pitere rasikit, nuveziu i upele megstama del "raznoobrazija".. Su Pagarba Romas.....
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Vital Vilnius » 2014 Lie 10, 16:50

Sveikas prisijunges ;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių