Prisistatymas

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
scape12
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2015 Rgp 25, 13:43
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė scape12 » 2015 Rgp 31, 13:29

Sveiki, mano vardas Deividas man 28metai. Spininga paemiau i rankas pries 5metus. Pries 4metus kolega kelis kartus nusiveze i Neri ir po to laiko pagrinde spiningauju joje. Su lasisom,slakiais spiningo gale nesusiduriau. (O mates ju daug Neri). Manau bus idomu dalivauti diskusijuose.
Upetakiais susidomejau vidurvasari. Uzsikabinau. Asmeninis rekordas 46cm pasiektas vakar vakare. Cia paziurejau upetakistu netruksta. Turetu buti idomu.
Slovak
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2015 Rgp 30, 23:02
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Slovak » 2015 Rgp 31, 23:48

Sveiki, naujo nario vardas Viaceslav, jau 38 metu, pirmas susitikimas su upetakiu vaikysteje, pagautas ant slieko gaudant eserius.
Meskeriavimas buvo pamirstas paauglysteje, bet vedybos grazino i meskeriotoju rikiuote. Atkurimo stazas 7 m., visada su spiningu ir beveik visada prie upiu, upeliu, grioviu. Su pludiniais, donkiniais irankiais sekasi prastai, po pusvalandzio pradeda kimarinti ir nereaguojant i isorinius dirgiklius. Po 3 metu blaskymosi atrado tikra aistra, upetakiu medziokle. Net pradejo tiketi, kad kaz ka supranta upetakiu zvejyboje, kol atsiktinai neuzejo i viena parduotuve ir nesgirdo "курс молодого бойца от дяди Толи".
Upetakio vyresni broli ir seseri bande gaudyti viena sezona su uodegyte, kaip atrodo vyresnieji mate ne tik maisto parduotuveje, turejo malonuma buti pagautam ir trupuciuka pabegioti is paskos, bet sesute buvo gailestinga ta diena ir paleido be didesniu suzalojimu ir praradimu.

I foruma buvo uzrekruotas "Дядей Толей" dar ankstyva pavasari, bet rekrutas stabdys ...
Vartotojo avataras
Camel
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015 Rgp 30, 18:04
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Camel » 2015 Rgs 01, 19:35

Sveiki,
Mano vardas Marius, man 25 metai. Žvejoti pradėjau vaikystėje ir iki dabar tai yra didelė gyvenimo dalis, mėgstu laisvas dienas praleisti žvejodamas,ar apskritai gamtoje. Pradėjau kaip turbūt ir daugelis su plūdine, su spiningu pradėjau prieš 7 metus, prieš 4 metus pradėjau užsiiminėti twicingu.Lašišų žūklėje esu visiškas naujokas, tačiau esu pilnai pasiryžęs mokytis, jei jau žvejot, tai žvejot viską.
Pagrinde žvejoju vienas arba su kolega, pirmą kartą susitikau su rimtais žvejais per meetą, per kurį išgirdau daug naujo,todėl ir nusprendžiau įsitraukti į forumo veiklą, kad dažniau būtų galima susitikti su panašios mąstysenos žmonėmis, heh,arba tiesiog su tokiais pačiais manijakais :)
Vartotojo avataras
Mishazas
Site Admin
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 23:36
Miestas: Vilnius - Lentvaris
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Mishazas » 2015 Rgs 01, 21:35

Sveiki visi prisijungę!
Erikas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2015 Rgp 28, 09:37
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Erikas » 2015 Rgs 02, 08:42

Tai kaip suprantu dauguma cia prisiregistravo po apsilankymo Triturus parduotuvej :D mane irgi cia Tolik nukreipe, Aciu jam :)
Ovidijus
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015 Rgs 06, 05:54
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Ovidijus » 2015 Rgs 08, 08:10

Sveiki, mano vardas Ovidijus, man šiuo metu 41, iš Vilniaus. Kaip gyvenimas greitai bėga, bet dar daug kas nepadaryta, savo gyvenimo žuvies nepagavau, bet viskas priešaky.....Tėvukas mane išmokė žvejoti, pirmos pamokos Anykščiuose, prie Šventosios upės. Vėliau su plude ir spiningu prie Vilkokšnio ežero. Paskutinius 10 metu spiningas priaugo prie ranku, pagrinde - tvičingas. Na o šiemet (keista, budamas Vilnietis) susipažinau su Nerim. Radau bendra kalbą, ir labai susidraugavom! Dabar upėje daugiau laiko leidžiu negu ežere.
Arvydas
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2013 Gru 19, 21:29
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Arvydas » 2015 Rgs 19, 22:11

Prisijungęs čia kogero nuo pat pradžių, bet dar neprisistatęs. Vardas Arvydas. Esu Ukmergiškis. Paskutinius kelis metus apsistojęs Vilniuje. Pagrindiniai žvejybos plotai buvo ir liko aplink Ukmergę. Daugiausiai gaudžiau upėtakius iki kol nepapuoliau į Triturus'ą prie seimo, nuo tada kai tik randu laiko bandau pagauti kažką taškuotą tik gerokai didesni. Visi pasisako amžių, tai man pačiam 23m.
Audrius
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2015 Rgs 08, 15:33
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė Audrius » 2015 Rgs 23, 09:54

Sveiki, Esu Audrius 26 m. Kilęs iš aukštaitijos, gyvenantis Vilniuje. Žvejoti pradėjau, kaip ir daugelis nuo pat mažens. Anksčiau apie upėtakių žūklę buvau pesimistinės nuomonės, ką jau kalbėti apie šlakį ar lašisą. Bet viską pakeitė pirma jų žvejyba ir pirmas pagautas laimikis (Šių metų pavasaris). Pasigirti dideliais ir ispūdingais laimikiais kolkas neturiu kuo, bet manau viskas ateis su laiku. :)
Tikuosi rasti čia daug naudingos info ir patarimų žmogui, kuris kartą paragavęs nebegali sustoti :D
P.S. Kas nebando tas nepagauna :)
sprotik
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 23, 19:53
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė sprotik » 2015 Spa 18, 10:32

sveiki ash Valdas kitaip turbut visiems zinomas kaip Sprotikas man 35iat snova jagatka apiat ::) zvejoju nuo 6iu visoki bruda upetaki pradejau gaudyti nuo 12 su slieku bet pasitaisiau jau nuo 14 gaudziau mepsais ir voblerias nuo 16kos tik voblerias didziausias pagautas upetakis 67cm2 ,7kg tai va tokia trumpa istorija apie mane ;)
berg
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2015 Kov 15, 11:29
Kontaktai:

Re: Prisistatymas

Standartinė berg » 2015 Lap 01, 23:38

Sveikas prisijungęs:)
Paskutinį kartą redagavo 1 berg. Iš viso redaguota 2016 kartus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių