Žvejybos manija :)

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Kardinolas
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2014 Sau 03, 15:02
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė Kardinolas » 2016 Vas 06, 20:56

Su ledu viskas gerai. Neša truputį lytis, bet gaudyt galima. Tik labai neša žoles. Neįmanoma pravedimo normalaus padaryt. Reikia palaukt švaresnio vandens
vaitko
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015 Lie 23, 13:45
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė vaitko » 2016 Vas 06, 21:10

Ryt is ryto irgi lekiu paieskoti, vis dar abejones i kuria puse ar i Dubysa ar i Sventaja, bet linkstu labiau link Sventosios paziurejes i vandens lygi abieju upiu, nes panasu kad dubysoj ganetinai aukstesnis negu noretusi/reiketu, o sventojoj lyg ir ok. Neaisku lieka kaip su drumstumu, bet cia jau reikes "issiaiskint" vietoj nuvykus turbut ;) oras nusimato ganetinai palankus ryt, vejo neturetu buti, saulute gal net landzios, graziu paiesku visiems kurie pandys ieskot belieka palinketi (cia ne tas pats kas linketi sekmes) ;)
Flashkin
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2015 Vas 08, 23:38
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė Flashkin » 2016 Vas 06, 22:43

To mindek - neša bet ne taip kaip užvakar. Su žole tai problemos, šian bandžiau tai "po nuliam" vanduo nukrites bicki. Mačiau 4 zvejus 3 ne is mano puses,1 iš mano ir po nuliam. Vietos kur praeitais paturejau kažka dar tili....
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė Marek » 2016 Vas 06, 22:48

Virsuji Neri ledas sustojo vietomis . buvau sendien , nuvariau prie intako Neries porai valandu ,uzkibu ,bet ne rauduona,o lydekaite apie 2 kg grazuole. :D
vaitko
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015 Lie 23, 13:45
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė vaitko » 2016 Vas 07, 16:46

Prasiejau syryt 3,6km Sventosios pakrante, nuo Vepriu tilto iki ten kur iteka Zuvintes upelis. Vandens lygis mano manymu pats tas - i aukstaja puse, bet nera per aukstas, vanduo svarus, nenesa jokiu zoliu nieko, gaudymui netrukdo niekas, tik noretus kur kas maziau drumstumo... Zuvu nemaciau jokiu. Ryboku sutikau vos du, irgi dziaugesi geru oru ;)
mindek
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2015 Rgp 26, 09:35
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė mindek » 2016 Vas 07, 23:38

Na kaip sekmadieni su rezultatais? Buvau Neryje, bet man nieko. Oras geras, zoles beveik nenesa, vanduo irgi neblogas. Zuvies yra :) teko matyt dvi istrauktas legalias zuvis is tos pacios vietos, na bent buvo i ka paziuret :)
D911
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2014 Kov 24, 22:25
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė D911 » 2016 Vas 08, 10:20

Buvau vakar pajūrio Šventojoj. Vanduo gan švarus, gaudomas. Žvejų kaip autostradoj mašinų... Žuvies nemačiau.
Serbentas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015 Kov 24, 00:26
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė Serbentas » 2016 Vas 08, 12:35

Buvom su pusbroliu sventojoje Nuo vepriu tilto Iki sirvintos prasiejome, zuvies nemateme, dziugino tik oras:)
vaitko
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015 Lie 23, 13:45
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė vaitko » 2016 Vas 08, 14:32

Serbentas rašė:dziugino tik oras:)

;)
Vartotojo avataras
MartynasM
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2014 Rgs 08, 16:02
Kontaktai:

Re: Žvejybos manija :)

Standartinė MartynasM » 2016 Vas 08, 16:44

Žvejojau atkarpoje Upininkai-Kavarskas, žiemą žvejų tiek dar nebuvau matęs. Na bet žmonių masė tik populiariosie žinomose vietose, o kitur galima ramiai pažvejot. Kadangi žiemą žvejot tik pradedu, tai pusę dienos praleidau ieškodamas perspektyvių sunkiai prieinamų spotų, pusę dienos sugaišau off-roade bei krumuose :) . Visgi ieškojimas nebuvo visiškai veltui, žuvį pamačiau, jeigu ne išėjimas tai nebūčiau ir supratęs kad bumbtelėjo. Žodžiu, naujas spotas į spotų sąrašą :) . Deje, be išėjimo ir stuktelėjimo daugiau nieko nenutiko, masalų keitimas ledų nepralaužė :(
Pagal tai kiek mačiau žvejų jau tikėjaus rast pilna foruma foto. Klausimas ar tikrai žuvies jau nėr, ar tiesiog mėnulio fazė ne ta?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių