Lašišų šlakių žvejyba

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Lašišų šlakių žvejyba

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 24, 14:34

Labai visų Forumo narių norėčiau paprašyti laikytis tam tikros žvejybos etikos. Kodėl dabar rašau šią temą ?
Todėl kad labai norėtume užduoti toną ir tam tikrus žvejybos etikos principus ar pavyzdį ir kietiems nariams. Prie ko aš čia vedu : mums yra žinoma, kad kai kurie žvejai dabar gaudo šlakius ir lašišas atseit žvejodami lydekas, taip vadinamuose ne licenciniuose ruožuose netgi ir kai kurie neetatiniai inspektoriai tai daro. Toks elgesys, mūsų supratimu, yra amoralus, ypač gerai žinodami, kad jų gaudyti negalima iki sausio 1 dienos. Todėl paprašysiu visu būti supratingais, moraliais, etiškais žvejais kurie laikosi nustatyto draudimo laikotarpio ir mėgėjiškų taisyklių.

P.s Manau greitu metu bus sukurta skiltis Gėdos stulpas ir visus sutiktus tokius kaip aprašiau ar taisyklėm nusižengiančius žvejus publikuosime minėtoje skiltyje.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: Lašišų šlakių žvejyba

Standartinė Edga7 » 2013 Gru 24, 18:18

Pritariu visu 100 %
Vartotojo avataras
Paulius_K
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 11:03
Kontaktai:

Re: Lašišų šlakių žvejyba

Standartinė Paulius_K » 2013 Gru 26, 19:49

Ale ten pat ir mano tevu sodai. Tai Brazuolej kiek budavau, tokiu metu nematydavau svolociu ;)
Vartotojo avataras
Paulius_K
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 11:03
Kontaktai:

Re: Lašišų šlakių žvejyba

Standartinė Paulius_K » 2013 Gru 26, 21:31

Ai nebegaudau as ten jau kokiu 10 metu. Esu praejes nuo autostrados ja, kiekvienas kelmas pazistamas buvo ir margiu netrukdavo, bet isdusino upele juodai :( Ir su muse bandziau ten, tai maziuku pagaudavau, nesunku ir budavo, toj pievoj zemiau girininko maziuku budavo kokie 5-8 issokdavo
Walk
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014 Gru 20, 18:35
Kontaktai:

Re: Lašišų šlakių žvejyba

Standartinė Walk » 2015 Geg 04, 10:36

Paveikslėlis

geras straipsnis kaip saugiai paleisti sugautą žuvį.
http://www.bishfish.co.nz/articles/fres ... d-kill.htm

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių