Spiningu remontas ir garantija

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Kardinolas
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2014 Sau 03, 15:02
Kontaktai:

Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Kardinolas » 2015 Rgp 19, 11:28

Sveiki.
Suluzo mano Croix AVS96MHF2 kuriam neregistruota garantija. Ar kas esate susidures su garantiniu St.Croix servisu? Kiek domejausi, yra galimybe ir neregistruota spininga nusiusti jiems, tik kainuos 75$ vietoj to, kad registravus kainuotu 20$.
Kiek kainuoja visoki siuntimai? Gal dar valstybe uzdeda importo mokescius? Ar ieskoti naujo spiningo ir negaisti laiko, nes sezonas nenumaldomai arteja

http://stcroixrods.com/service-warranty ... -policies/
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Naxalas » 2015 Rgp 19, 11:40

Nevisiskai tavo situacija bet mano draugelis :D sulauze mano museline croix elite kotas buvo pirktas Trituruse pries tai buvusio savininko (as ji perpirkau aisku jis buvo registruotas) kaip lojalus fabu klientas nuejau i :DTriturusą ir paprasiau padėt sutvarkyti shita reikala tai Saulius mane graziai pasiunte reikalu tvarkytis paciam. Tada mano draugas parase coixui. Croixas atsake gal per savaite ir paprase koto foto luzusios vietos foto koto nr ir t,t. ir po savaites mano nauja muselines meskeres virshune buvo Lietuvoje uz tai jie paprasė 60$
su muitine buvo problemu bet jie buvo pasiusti labai toli ir po ilgu gincu atidave be muito nes tai yra garantinis pakeitimas
P.s. per fabus tu gali uzsisakyti tiesiog ta apatine dali tiksliau nusipirkti mano vienas pazystamas jau 2 kartus apacia lauzo ir tiesiog dasiperka nauja
Paveikslėlis
D911
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2014 Kov 24, 22:25
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė D911 » 2015 Rgp 20, 10:46

Blyn, truputį off-topic, bet kaip reikia apačią sulaužyt ir dar kelis kartus? Ta prasme kas ten joms lūžta?
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Naxalas » 2015 Rgp 20, 11:13

Aš ir iš jo juokiuosi :D manau, kad transportavimo klaida kažkokia, nes toje pačioje vietoje vis laužo :D
Paveikslėlis
Aurimas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2013 Gru 31, 10:08
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Aurimas » 2015 Rgp 27, 10:04

O tie 60$ siuntimas + naujos dalies kaina ar dalį jie duoda už dyką dėl broko ir 60$ tik siuntimas? Kažin kaip jie nustato iš foto lūžo dėl broko ar pats meškeriotojas sugadino? Sprendžiu dilemą ar kreiptis dėl garantinio, ar susiremontuot ir nesukt galvos.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Naxalas » 2015 Rgp 27, 10:59

Šiaip jei atidžiai skaitai ju www aprašymą Legend klasės tai jie rašo nesvarbu kaip sulaužei ar durim ar brokas vistiek keičia tokia jų politiką o tas 60 $ tipo siuntimas tai kam remontuot jei tu gali per fabus nusipirkti tiesiog ta dalį naują jei tipo pats sulaužei ir skauda galva dėl sažinės tai nueiti i triturusa ir užsisakai tokia dalį kuri lūžo ten nesvarbu viršus ar apačia kainuos pnš ir viskas :D
Paveikslėlis
Aurimas
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2013 Gru 31, 10:08
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Aurimas » 2015 Rgp 27, 11:10

Prieš mėnesį sulaužiau vieno Avid'o viršūnę, tai sutaisė už kelis eurus :) Vakar sulaužiau kito Avid'o viršūnę, bet šitam dar galioja garantija, tai svarstau ar verta vargt. Šito šiek tiek daugiau nulužo, ties antru žiedu - reikės ir žiedą perdėt turbūt, tai remontas bus sudėtingesnis. Greičiausiai teks vėl apsiribot remontu.
Kardinolas
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2014 Sau 03, 15:02
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Kardinolas » 2015 Rgp 27, 15:37

Man trituruse atsake, kad avido apaciu atskirai nebuna
Vartotojo avataras
Grunfis
Site Admin
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2013 Gru 12, 16:03
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė Grunfis » 2015 Rgp 28, 08:56

Aurimas rašė:Prieš mėnesį sulaužiau vieno Avid'o viršūnę, tai sutaisė už kelis eurus :) Vakar sulaužiau kito Avid'o viršūnę, bet šitam dar galioja garantija, tai svarstau ar verta vargt. Šito šiek tiek daugiau nulužo, ties antru žiedu - reikės ir žiedą perdėt turbūt, tai remontas bus sudėtingesnis. Greičiausiai teks vėl apsiribot remontu.


Siaip Avid serijai irgi taikoma lifetime garantija. Galima siusti jiems i USA, kas yra is principo daug laiko ir Eur atimantis reikalas. Ko gero moketi uz remonta nereikes, bet uz siuntima pirmyn atgal TAIP. Taip pat st.croixe galima uzsakyti virsutine dali: http://stcroixrods.com/shop/rod-repair-parts/.
Vartotojo avataras
alex1989
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015 Spa 20, 12:23
Miestas: vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningu remontas ir garantija

Standartinė alex1989 » 2015 Lap 08, 14:07

su tom avido garantijom xujnia,pa kol atves praeis keleta menesiu pazystamam jau 4 menesi siuncia i tritura ir gaut negali. ir isvis manau ju politika tokia kad pas juos geriau pirkt ta dali kuri suluzo o ne laukt garantijos.man atrodo garantija reklaminis triukas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių