Spiningas upėtakio žvejybai

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
Mishazas
Site Admin
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 23:36
Miestas: Vilnius - Lentvaris
Kontaktai:

Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Mishazas » 2013 Gru 24, 17:39

Kviečiu pasidalinti patirtimi ir pastebėjimais apie spiningus upėtakio žvejybai.
Aprašykite savo naudojamus spiningus, jų privalumus trūkumus bei pastebėjimus.
Arvydas
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2013 Gru 19, 21:29
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Arvydas » 2013 Gru 24, 18:12

Aš pats turiu ir naudoju du Spiningus. Iš esmės tai man jie abu nepatinka. Vienas "No name" ilgis 2,40m išmetimas iki 10g Kotas yra visiška šlanga. Kita Mitchel Mag Pro Lite evo 662L 2-8g. Iš pradžiu gaudžiau No name'iniu tačiau norėjosi greitesnio. Nusipirkau minėtajį mitchel su juo pagaudžius supratau, kad man jis pertrumpas. Ir kelis kart neatidirbo su rimtais egzemplioriais. P.S. kas yra ritės stabdžiai žinau ir kaip juos susireguliuot žinau. Taigi ka naudojate patys? Šeip rankoi papurčius ant St.croix muselinio blanko rinkta kotuką įspūdis tikrai labai geras. Domintų išgirsti ką siūlytumėt pasidairyt ilgio rėmuose nuo 2,40m iki 2,70m ar patys naudojate tokio ilgio? O gal esate kažka surinke ant pigesnio blanko nei St.croix kas butu panasiu charakteristikų kotas?
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Edga7 » 2013 Gru 24, 18:16

Sveiki as naudoju St. Croix AVS80MLM2 2.40 2-9 gr puikus spiningas tai ko man reikia, jautrus zuvi laiko puikiai, puikiai ismeta masaliukus, turi jegos lengvai susitvarke su 3kg slakiu, kol kas minusu neizvelgiu,
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Vital Vilnius » 2013 Gru 24, 19:30

Arvydas
turiu ta st croix,surinkau patsir jau ne viena,kolkas geresnio koto upietakiams as nezinau,turi tas kotas ir jegos,rudeni slakius iki 3,5 kg "parkavo" be problemu. Deja is pigesnio blanko tokie nepadarisi,buvau pora surinkes ant batson blanku rx8 museliniu,per skisti,ir ne tas jau...geriau pataupiti ir surinkti normalu spininga,negu mesti pinigu ant pigiu netinkamiu blanku ;)


i
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė mindoze » 2013 Gru 24, 23:43

pilnai sutinku su kolega, esu palaikes rankose toki tai man labai patiko tikesimes ateiti su tokiu kotu ir zuveliokus bus galima parkuoti.
Arvydas
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2013 Gru 19, 21:29
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Arvydas » 2013 Gru 24, 23:52

mindoze, o esi tik laikes ar grynai ant vandens išbandęs pamėtyti voblerius ir panašiai? Sako reik perprast kaip su juo mėtyti... Rankoi tik papurčius tai ir man patiko.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė mindoze » 2013 Gru 25, 00:16

meciau tai tikrai, net esu ant jo sniura uzdejes su ritute ir bandes museliaut, galiu uz toki kota garantuoti, jei yra galimybe kodel nepaemus 2in1 spiningas ir museline ;) as tavo vietoi nedvejociau, jeigu yra galimybe isigyti.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė mindoze » 2013 Gru 26, 21:45

su laiku suprasi kas tai per daiktas ;)
Vartotojo avataras
Mishazas
Site Admin
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 23:36
Miestas: Vilnius - Lentvaris
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Mishazas » 2013 Gru 29, 16:06

Pradžioje naudojau įvairaus plauko spiningus - atsiliepimų nerašysiu :)
3 metus upėtakių žvejybai naudojau St.Croix spiningą AVID / AVS80MLM2. Geras spiningas, gerai meta mažus masalus, turi galios ištraukti didesnę žuvį.
Šiemet pirmą sezoną žvejojau surinktu iš St.Croix 8'6" 5 klasės muselinės blanko spiningėliu. Atsiliepimai tik geriausi visomis prasmėmis, tik teko paprakaituoti ir priprasti prie spino charakterio metimo metu.
Vartotojo avataras
Grunfis
Site Admin
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2013 Gru 12, 16:03
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Grunfis » 2014 Sau 03, 10:48

Ilga laika man buvo didelis klaustukas koki kota naudoti. Kaip seno lydekisto arsenalas buvo pilnas galingais kotais, kurie niekaip nesiderino prie upetakiu zvejybos konsepcijos ir taip kau gavosi kad upetakius pradejau gaudyti su 9'6" slakiniu AVID'u :D, daug kas juokesi ir paciam buvo juokinga :lol:. Ir pries kelis metus Vital ismete ant pardavimo savo rinkta Croix 8'6" 5tuka , jau tuo metu buvau susidares nuomone, todel jamiau nesvarstydamas, be to ir kaina buvo padori. Todel siandien balsuoju tik uz ant muselinio blanko rinktus kotus.
PS. sveikinimai Gandrui isigijus Mishazo Aviduka :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių