Spiningas upėtakio žvejybai

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
Gandras
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 10:25
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Gandras » 2014 Sau 03, 14:10

Dabar belieka ji pašventinti ir atidaryt sezoną :)
Paveikslėlis
Amigos
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2013 Gru 09, 23:43
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Amigos » 2014 Sau 04, 13:43

mindoze rašė:meciau tai tikrai, net esu ant jo sniura uzdejes su ritute ir bandes museliaut, galiu uz toki kota garantuoti, jei yra galimybe kodel nepaemus 2in1 spiningas ir museline ;) as tavo vietoi nedvejociau, jeigu yra galimybe isigyti.


Mindoze, ant sito koto museline rite su sniuru dejai? :shock: ir kaip gavosi?
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė mindoze » 2014 Sau 04, 14:53

super gavosi mano salmo dymond sky fly reikia pastangu, kad ismesti sniura, o su croix pabandziau tai sveite be pastangu sniura. juk tai ir yra spiningas ant muselinio blanko galima sakyti ir muselka ir spiningas belieka tik rites pasikeisti. superinis dalykas kai pabandziau tai seiles nutyso nuo tokio zaisliuko.
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Vital Vilnius » 2014 Sau 04, 19:11

Amigo
sitas kotas kaip sakoma ;du-vienam,labai fainas variantas kurie retkarcei megsta pamuseliauti,bet nenori tampiti su savim museline kota, As pvzd visada turiu su savim museline rite su shniuru ir musiu dezute. Kaip sakoma "na vsiaki pozarni" :)
Amigos
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2013 Gru 09, 23:43
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Amigos » 2014 Sau 05, 01:12

As esu ciupinejas senaji sio croix'o modeli ir sita naujai. Nu tai kad senasis slangavotas toks ir pagamintas ant muselines blanko tai girdejau. Bet kad ir naujaji galima kaip muselka panaudot tai nustebinot. O kokios klases muselka jis atitiktu? Man kyla minciu kartais pamegint pazaist su museline, bet tam kota atskira pirkt ranka nekyla dar :)
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Vital Vilnius » 2014 Sau 05, 09:04

Amigo
turbut mes nesupratom viena kito,kalba eina apie spininga surinkta ne gamikloi ir ne avid,o ant muselinio legend 5klasse blanko:) o tas senas avidas dar su "prancuzisko" tipo rankena ,buvo labai fainas kotas,man daugiau patiko uz nauja avida :) bet sena gauti dabar labai sunku,raritetas taip sakant ;)
Amigos
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2013 Gru 09, 23:43
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Amigos » 2014 Sau 06, 11:58

Dabar viskas aisku Vitali :) As tikrai pagalvojau apie gamyklini, butent del to kad senasis buvo ant muselinio blanko gaminamas. Nu tarp naujo ir seno skirtumas tia kaip sakant "na vkus i cvet", abu meta masalus puikiai. Naujasis ir nemazas zuvis be vargo sutvarko. Senasis labiau patiks tiem kas megsta labiau slangavota akcija, o naujasis tiek kam prie sirdies biski greitesne akcija ;)
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Marek » 2014 Vas 20, 22:40

Sudomino jusu spiningai surinkti ant muselkos blanko,kurios galima ir naudot kaip muselka. kokios rites laikiklius statot? prancuzus?o ziedus kokius prisukat?
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė mindoze » 2014 Vas 21, 20:18

rankena prancuziska ziedai fuji.
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Spiningas upėtakio žvejybai

Standartinė Vital Vilnius » 2014 Vas 22, 07:31

Taip rankena "francuzas",ziedelei FUJI,Bet ne visi muselinei blankai tinka spiningui ;)Puikei spiningui tinka ameriketishkos firmosST Croix Legend #5kl 8,6 muselines blankas ;) va kaip tik mano darbas,su kuria as zvejoju dabar,tik pliusai ;)
Paveikslėlis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių