Spiningas lašišos žvejybai

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
tornhood
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2014 Kov 27, 00:38
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė tornhood » 2017 Rgs 17, 00:06

Naxalas rašė:Sakau Gal Tornhoodas vėl kokį nauja įdomų spinna lašiams atsisiuntė ????


Na tokià silpnybę turiu ;) kaip sakoma vis arčiau idealo! Tu Karoli , kaip nujausdamas ;) . Jau kurį laikà svarsčiau apie ilgesnį nei trys metrai kotà. Kažkada turėjau Lamiglasà 3,05m. tai nuo jo perėjus prie avido 9"6' ans kažkoks trumpas pasirodė :D kadangi iš principo amerikonai manęs nedomina ir jau kuris laikas gaudau tik japonais ilgai teko pasidairyti ir atrasti kotà , kuris būtù ne tik reikiamo ilgio , bet ir smagiai mestú voblerius. Manau tokį radau ! Teko pirmoje žvejyboje ir atsidaryti su juo :) dėl tinkamù parametrù ėmiau ne naujausià modelį, bet svoris ir taip, kaip 3,22m kotui tik 145g. Jautrumas liuks, meta visus pagrindinius voblerius puikiai, turi daug jėgos bei tikrai gerai vargina raudonàjà.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė Naxalas » 2017 Rgs 20, 22:20

Nu aš galutinai nusivyliau museliniais blankais užkniso amžini lūžinėjimai kompanijoj 5 blankas lužta ir jau kuris laikas mastau kad norėtūsi kažko visai kitokio idomiasnio įrankio o va kai tema apie tai pasisuka tai prisimenu tave. Gal ka parekomenduot galėtum iš turėtų kotų ???
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
tornhood
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2014 Kov 27, 00:38
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė tornhood » 2017 Rgs 21, 10:13

Na dėl spiningo surinkto ant muselinio blanko aš turiu savo nuomonę ir nemanau , kad tai kažkokia panacėja :) Yra daug rimtų kompanijų , kurios kuria ir pritaiko kotus konkrečiai žūklei. Aš renkuosi šiai dienai japonus , nes mano manymu jie pažangiausi , o dėl rekomendacijų , tai viskas iš tiesų priklauso nuo pačio gaudymo stiliaus,vietos, naudojimo masalų ir t.t. Aš pagrinde gaudau vobleriais, o tokių kotų kurie būtų reikiamo ilgio ir gerai mestų lenvesnius masalus nėra labai daug. Su blizgėm kas gaudo , tai pasirinkimas ženkliai didesnis. Iš pigesnių Tenryu Masterplan MP96L - lengvas, geras metikas, jautrus. Iš trūkumų paminėčiau žiedus - kas gaudo pintuku norėtusi bent jau K serijos , nes būna persimeta valas per viršutinius žiedus. Nors tarkim žiedai yra teisingo skersmens ir metimas tikrai tolimesnis nei su Avid serijos analoginiu ;) Šiaip jei iš japoniškų , tai reiktų iš esmės žiūrėti į seabass žūklei skirtus kotus. Turiu dar vieną kotą nusimatęs pratestuoti ateityje :) tai Evergreen Zags102su AGS tipo žiedais - įdomus aparatas :)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė Naxalas » 2017 Rgs 24, 21:04

Tau pasiteisino ilgesni nei 10 pėdų spiningai ???
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
tornhood
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2014 Kov 27, 00:38
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė tornhood » 2017 Rgs 24, 21:54

Taip, ypač šiam sezone, kai reikia pravesti už žolių linijos ;)
Serbentas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2015 Kov 24, 00:26
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė Serbentas » 2017 Spa 11, 23:00

Sveiki, gal kas gali papasakoti apie St croix legend elite iki17,5 gramu, ta senesne, ( Nes dabar nuo 2016 eina naujesne versija) . Galbut kas zino geresniu variantu, apie panasia suma. Aciu uz info:)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė Naxalas » 2017 Spa 12, 20:34

Serbentas rašė:Sveiki, gal kas gali papasakoti apie St croix legend elite iki17,5 gramu, ta senesne, ( Nes dabar nuo 2016 eina naujesne versija) . Galbut kas zino geresniu variantu, apie panasia suma. Aciu uz info:)


Geresniu variantu :D visada yra viskas priklauso nuo kainos. Apie legenda geri atsiliepimai visada buvo minusas bijo šalčio.
Ir Gloomis neblogu variantu ir kitų gamintojų tas patsTenryu Masterplan MP96L - lengvas, geras metikas, jautrus jau iš kelių žmonių girdėjęs tik teigiamus atsiliepimus.

Svarbiausia pačiam lipti turi ko nepatariu tai 4 daliu muselinio blanko CROIXO :D :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
tornhood
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2014 Kov 27, 00:38
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė tornhood » 2017 Spa 17, 22:02

Na ka sezonas pasibaigė , o aš sulaukiau savo naujo spino ;) gaila ,kad neteko pramankštinti jo dar, bet palaikius rankoje, jau galiu drąsiai teigti , kad smagus įrankis bus 8-) teks sausio palaukti, arba kur į Nemuną ant salačio palėkti :mrgreen:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė Naxalas » 2017 Spa 18, 11:01

Tornhood kodėl tu taip mėgsti tas rankenas :D tokias nė vieno spino su kamštine neperki ?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
tornhood
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2014 Kov 27, 00:38
Kontaktai:

Re: Spiningas lašišos žvejybai

Standartinė tornhood » 2017 Spa 18, 12:33

Naxalas rašė:Tornhood kodėl tu taip mėgsti tas rankenas :D tokias nė vieno spino su kamštine neperki ?


visų pirma, dauguma gamintojų jų atsisakė ir jeigu nori naujausio spino - jis bus su Eva rankena ;) kitas momentas man pačiam jos l.patinka. Nesipurvina, neišbyra kaip kamštinės :) žodžiu ne matau nei vieno PRIEŠ..Man žymiai svarbiau kt. faltoriai: blanko sąvybės, žiedai, estetika 8-)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių