Rites

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

R max
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2015 Vas 01, 13:31
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė R max » 2015 Lap 23, 11:35

edvardase2 rašė:pas mane kotas rinktas ant CTS blanko, didysis ziedas 25, valas pagrinde 0.235 FC, buna retai 0.26. Del nauju modeliu riciu dantraciu keitimo tai kol kas neparduoda ju, gal kai kazkada prireiks - jau bus prekyboje. Viskas puiku su Daiwa ritemis, kas liecia metima. Metimo atstumas priklauso nuo daugelio dalyku, tiek rites, tiek valo, tiek koto tiek nou macio metiko.... Jau apie 10 metu gaudau Daiwa ritemis.


tai va del to ir klausiu smulkmenu :)

aciu uz info!
R max
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2015 Vas 01, 13:31
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė R max » 2015 Lap 23, 15:24

Mantas rašė:Mano sekantis pirkinys irgi bus Daiwa Branzino Morethan 3000 :) kažkaip jau senai apie ją svajojau :))


pries perkant dar pasukiok Daiwa Exist, turesi bemiege nakti :D
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė Naxalas » 2015 Lap 23, 20:34

Ištikro būtų įdomu kada visiem susirinkt įrankių testa pasidaryt :D mielai pačiupinėčiau brangias daivas ypač nenaujas :) kad būtų galima susidaryti pačiam įspūdį o ne iš kalbų kas kaip :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė Naxalas » 2015 Lap 23, 20:35

Gal reiktu su atstovais pakalbeti kad iskirtu kotus, rites ir t.t. ir kokia diena prie upes padaryt patestavimui :D :D :D
Paveikslėlis
jackfish
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2014 Gru 18, 12:19
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė jackfish » 2015 Lap 23, 22:32

Nezinau kaip jum, bet man mano kukliame arsenale esancios dvi daiwos ipatingu patvarumu nepasizymi. Infinitis 3000, kas butu certate atitikmuo, po puses sezono pradejo groti dantraciais. Kadangi as nesu jautrus, tai gaudau su ja lasisas ir viskas ok, tik tiek, kad anksti dantraciai garso takeli pakeite.
Steezas 2500 apskritai vos keliose zuklese pas upetakius sudalyvauja, bet irgi lenda visokie kabliukai. Kol jos naujos, tai darbas ju nerealus, nesinori is ranku paleisti, bet tas trunka neilga laika.
O va mano biomasteris 3000, kolkas pakanciausia rite, palyginus kiek jai teko istverti, jei nepaisysim barzdu pametymo. Gal tik treciame ar ketvirtame sezone pradejo svelniai osti.
Taciau gal tos naujesnes daiwos patvaresnes, ar man siaip nepasiseke?
laurynask
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2015 Bal 20, 11:19
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė laurynask » 2015 Lap 23, 23:05

as ir mastau sau upetakiam pasiimti Daiwa LUVIAS 2508PE-H , nors daiwu neturejes , bet pasukinejus jas, tai nerealiai jos maloniai sukasi
R max
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2015 Vas 01, 13:31
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė R max » 2015 Lap 24, 09:39

jackfish rašė:Nezinau kaip jum, bet man mano kukliame arsenale esancios dvi daiwos ipatingu patvarumu nepasizymi. Infinitis 3000, kas butu certate atitikmuo, po puses sezono pradejo groti dantraciais. Kadangi as nesu jautrus, tai gaudau su ja lasisas ir viskas ok, tik tiek, kad anksti dantraciai garso takeli pakeite.
Steezas 2500 apskritai vos keliose zuklese pas upetakius sudalyvauja, bet irgi lenda visokie kabliukai. Kol jos naujos, tai darbas ju nerealus, nesinori is ranku paleisti, bet tas trunka neilga laika.
O va mano biomasteris 3000, kolkas pakanciausia rite, palyginus kiek jai teko istverti, jei nepaisysim barzdu pametymo. Gal tik treciame ar ketvirtame sezone pradejo svelniai osti.
Taciau gal tos naujesnes daiwos patvaresnes, ar man siaip nepasiseke?


tai va ir problema- kaip issprest dilema :)
naujos elitines daiwos- negali paleist is ranku, bet kaip ir rasiau- uzdara sistema su magnetiniu tepalu, LT niekas neremontuos, reik siust vokieciui. negendanciu daiktu nebuna, tik laiko klausimas.
intensyviai 2 rudens ir 2 ziemos sezonus droziau Nery Biomasteri 4000- ir zuvu mate, ir frikcionas gaves apkrovu iki uzkaitimo, ir nieko, be problemu. kita bio 3000 gal 4 metus naudoju ezeruose, dideles apkrovos, dzigas, skandinaviskos monstrines lydekos- kaip nauja. bet norisi kazko dar geriau, o su stella nauja yra kabliuku ir ji nesisuka taip maloniai, kaip pvz Daiwa Exists, bet shimano remontas ir dalys- be problemu...
edvardase2
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2014 Rgp 28, 11:34
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė edvardase2 » 2015 Lap 24, 09:50

jackfish rašė:Nezinau kaip jum, bet man mano kukliame arsenale esancios dvi daiwos ipatingu patvarumu nepasizymi. Infinitis 3000, kas butu certate atitikmuo, po puses sezono pradejo groti dantraciais. Kadangi as nesu jautrus, tai gaudau su ja lasisas ir viskas ok, tik tiek, kad anksti dantraciai garso takeli pakeite.
Steezas 2500 apskritai vos keliose zuklese pas upetakius sudalyvauja, bet irgi lenda visokie kabliukai. Kol jos naujos, tai darbas ju nerealus, nesinori is ranku paleisti, bet tas trunka neilga laika.
O va mano biomasteris 3000, kolkas pakanciausia rite, palyginus kiek jai teko istverti, jei nepaisysim barzdu pametymo. Gal tik treciame ar ketvirtame sezone pradejo svelniai osti.
Taciau gal tos naujesnes daiwos patvaresnes, ar man siaip nepasiseke?


Na idomiai tu cia apie Daiwa rites parasei, kazkas su jomis tikrai ne taip arba tau tiesiog nepasiseke ziauriai :)... matyt LT pirkai, kokioj Romadoje .... Su japoniskom viskas buvo aisku, darbiniai arkliai... tais laikais, shimano stipriai nusileido Daiva ritems, kalbu apie 2005-6 ir kiek velesnius metus. Shimano visad ejo is paskos su inovacijomis, vis "kopijuodama" Daiwos isradimus (na taip visada atrode, nes kas budavo gero ir teisingo Daiwos ritese, po metu atsirasdavo analogas Shimano ritese). Del dantraciu problemu daugiau budavo senose ritese, kai dar su sliekine pavara jos buvo. Ten ašinio dantracio galas buvo be guolio atramos, tad deformacines jegos ant apkrovos savo darba padarydavo. su velesnemis ritemis, kai atsirado certate ir tt. viskas pagerejo labai stipriai. Exist senas modelis taip pat gerai dirba, 3 sezonai (ziema-pavasaris vasara-ruduo) ant lasisu/slakiu naudoju, jokiu problemu. Problema buvo susipirkti papildomus bugnus, kuriu dabar jau turiu 4 vnt. Certate senas modelis 2500R Custom taip mat nereali rite, tais laikais analogo tiesiog nebuvo (3000 rites korpusas ir dantraciai, 2500 rotorius ir bugnas) - labai stipri ir galinga ir tuo paciu labai kompaktiska ir lengva rite (Shimano tik seile varvino tuo metu). Dabartiniu riciu tikrai nezinau Daiwos, nes nesu nusiteikes atsisakyti savo senu riciu i kurias investavau (papildomi bugnai kainuoja). Tad jei yra kas naudoja naujos kartos Daiwa rites pakankamai daznai (ne kelios zvejybos per metus ant upetakiuku), butu labai idomu isgirsti nuomone - kaip dirba ant apkrovu, kokie kabliukai islenda, jei tokiu yra.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė Naxalas » 2015 Lap 24, 10:55

Daug kas paskutiniais metais rinkosi stella del jos remonto pigumo ir paprastumo, apie naują modelį įvairiai kalba kaikam patinka kaikam ne aš irgi kai rinkausi pasirinkau seną modeli 2010 metų o ne naują, kaikas keičia vediklį iškart kad nebūtų problemų, skonio reikalas taisakant užtai ....
Paveikslėlis
svaika
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015 Lap 11, 12:53
Kontaktai:

Re: Rites

Standartinė svaika » 2015 Lap 24, 11:21

Sveiki, po ilgų svarstymų ketinu parduoti dvi naudotas Daiwa rites, būtų Exist 2500R ir Certate hyper custom 2500R. Pirktos abi iš Japonijos. Kas esate iš Vilniaus ir yra noras pasukinėt, kreipkitės. Kainų dar nesugalvojau. Pavyko sąlyginai nebrangiai nusipirkti Stellas 2010 metų 4000S ir C3000HG, tad šitos bus parduodamos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių