Valai

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

edvardase2
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2014 Rgp 28, 11:34
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Valai

Standartinė edvardase2 » 2018 Vas 23, 10:29

Šv.Kazimieras rašė:
Naxalas rašė:
Šv.Kazimieras rašė:Sveiki,

Ruošiuosi ateinančiam sezonui. Gal turite kokių minčių ar pastebėjimų dėl tinkamo valo pasirinkimo, kadangi esu naujokas raudonos žuvies gaudyme.

Mintyse sukasi keletas pavadinimų:
1.Sufix Perfomance PRO 8 0,21mm
2.PowerPRO Super 8 slick 0,23mm

Gaudysiu upėse ir karts nuo karto jūroj. Masalas: pagrinde 11-21gr vobleriai. Spiningas: 9.6 ft.


Kiek metru vyniosi ?? Rudeniui aš asm naudoju 300 m momoi ryujin 0,18 dabar pavasariui dar ploninsiuosi nes nematau tikslo galima net 0,14 naudoti tik pagerės metimo xarakteristikos skendimas voblerio ir tt aisku jei minija ir tt kur svarbu laikyt zuvi ir nereikia toli mesti reikia ziuret kad permestum upe



Planuoju apie 200 metrų. Žvejosiu Švedijoje, tai laimikiai ir sąlygos įvairios. Norėtųsi kažkokio aukso viduriuko.


Jei zvejosi Svedijoje, akmenuotose upese, siulau pirkti fuorokarbona, arba bent mono, nes pintas bus ne kas - prarasi daug zuvies (cia draugo patirtis, kuris keikesi nuvaziaves su pintuku gaudyti lasisu ir neturejo mono). Na arba bent jau tureti su savimi mono ar fluoro atsargoje :)
Šv.Kazimieras
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2018 Vas 22, 13:01
Kontaktai:

Re: Valai

Standartinė Šv.Kazimieras » 2018 Vas 23, 18:32

Pabandysim Sufix Perfomance PRO 8 0,18mm pintuku. O po to jau žiūrėsim. :)
AurisM
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016 Sau 17, 00:05
Kontaktai:

Re: Valai

Standartinė AurisM » 2019 Sau 30, 20:22

Sveiki, gal kas jau turit išbande Daiwa Tournament 8 braid EVO? kiek teko realiai pačiupinet parduotuvėje tai labai apvalus slidus ir 1.5 pagal japona storio pasirodė neužstorintas labai. Kaip jums jis koki stori renkates?
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Valai

Standartinė Naxalas » 2019 Vas 01, 13:42

Aš asm Naudoju daiwa Saltiga 1.5 labai patenkintas ir pakuotės įvarios ir valas gerai skrenda. Teko girdet kad daug kas naudoja Tournament ir patenkinti
Paveikslėlis
Flashkin
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2015 Vas 08, 23:38
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Valai

Standartinė Flashkin » 2019 Vas 05, 12:36

Dabar naudoju daiwa tournamant 8 . Valas geras. Laiko labai gerai. Tiriu tipo 0,18 . Vienintelis kas tik man ne patinka tai dark green spalva. Pries tai 2 metus zvejuojau svesiais valais varivas. Maciau vala ir mazdaug suprasdavau kur vobleris eina, kad ikist zuveliokui po nosim.bet cia tik man. Kiti specai ir be ir taip suprantakur ju vobleris.
P S valu tikrai patenkintas . Laiko gerai.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Valai

Standartinė mindoze » 2022 Sau 15, 23:33

dekit 0,5mm pinuka rykliam gaudyti ir lupsit kaip su trosu i kranta ir namo

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių