Apranga

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

R max
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2015 Vas 01, 13:31
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė R max » 2016 Kov 30, 08:20

o tai kur cia silumos formule? kodel su bridbaciais salciau?
Aqua v.
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014 Sau 07, 23:20
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė Aqua v. » 2016 Kov 30, 12:28

formule panasi, kaip neopreniniam naro kostiume. Net isibridus vandens kiekis patenka ribotas ir fiksuotas (priklausomai nuo parinkto dydzio ir 'priderinto' kojimiu storio). Tas minimalus kiekis lengvai/greitai susyla, o isorinis PU sluoksnis izoliuoja nuo salcio.
Su 'standartiniais' bridbaciais salciau, nes bridbaciai suslape faktiskai ne kiek nebesildo, vanduo keiciasi/cirkuliuoja, nesusyla, dazniausiai nera jokios termo izoliacijos (turbut isskyrus naru neopreninius braidymo 'mokasinus'); ore irgi sildo tiek pat, kaip slapios kojines (ne neoprenines).
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė Naxalas » 2016 Kov 30, 13:55

Galiu pasakyti kad lb atvira tema siluma kojose saltu laiku, siaip internete yra ir sildomu koiniu ir padu spec :D bet as linkstu prie Neopreniniu balotniku :D tikrai per akis :)
Paveikslėlis
Aqua v.
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014 Sau 07, 23:20
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė Aqua v. » 2016 Kov 31, 15:13

Jei neopreniniu bridkelniu, balotnyku batai bus guminiai, tai pedu 'silumos' problema ne kiek nebus paliesta.
Siaip Neoprenas ziemai liuks, bet ne pedoms. Pedas geriausiai sildo PU botai. Cia su salyga, kad neoprenines kojines yra ir ant kvepuojanciu wadersu.
Ir man cia ne internetine info, o 'savo kailiu...' tsakant :)
R max
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2015 Vas 01, 13:31
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė R max » 2016 Kov 31, 15:25

sprendimas :mrgreen:

img2.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė Marek » 2016 Kov 31, 21:52

Man gerai kojos ir rankos nesala niekada. o jei salta tai greitas pasivaikscioimas padieda .
PelkiuSenis
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2014 Gru 10, 16:18
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė PelkiuSenis » 2016 Rgs 05, 10:21

Kadangi tokios temos kaip ir nera, jei reikes gal moderai perkels posta. Bet man toks klausimas. Kokius krepsius/kuprines naudojate prie upes?
Kazkada tur4jau gumines bridklenes ir ten priekyje buvo kisene, labai gerai dezutei buvo su pagr masalais, o ant nugaros kuprine su uzkanda, gerimu ir siaip. O su kvepuojanciomis nera kisenes - tai va ir mastau, kaip cia patogiau viska pasidaryt, nes ilgai dienai isvarant ne visada grizti iki auto papietauti, tai tenka nesiotis mantos, tai naudoju didesne kuprine, bet uzknisa nusiiminet, kad pasikeist masala (gal per daznai keiciu, kai nekimba/nepagaunu) :D
jackfish
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2014 Gru 18, 12:19
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė jackfish » 2016 Rgs 05, 10:35

Lasisu ir slakiu sezonui pasiemiau striuke su priekyje didelemis kisenemis.
Dar turiu tase, kur segasi per juosmeni. Ja nesioju nusukta atgal, telpa dvi-trys lasisisnes dezutes, bet pasikeisti masalus igi pakankamai patogu. Tiesiog uzkisi ranka atgal, paimi dezute ir po to idedi atgal. Kadangi ten yra uztrauktukas plius magnetas, tai man pakanka tik pastarojo, kad neiskristu masalai. Jei dedu dezutes i striuke, tai toj tasej lieka daugiau vietos sumustiniam, veiksmo kamerytei, foto aparatui ir pan :)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė Naxalas » 2016 Rgs 05, 10:59

Tos vienos šleikos tašės turi minusą jei perdaug prisidede po to pradeda nugarą skaudėti, aš ir nusižiurėjau naują striukę už protingą kainą bet kolkas laukiu dydžių :( :( nes tikrai reikia kad priekyje tilptu bent 4 dežutės
Paveikslėlis
jackfish
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2014 Gru 18, 12:19
Kontaktai:

Re: Apranga

Standartinė jackfish » 2016 Rgs 05, 11:12

As turejau omeny kazka tokio:
https://www.youtube.com/watch?v=raN8-pE-VG8
pagal mane, tai jas suverzus, jos veikia kaip dirzas, kuris prilaiko juosmeni ir kas turi problemu su nugara, gal netgi ir padeda kazkiek. Kai giliai braidyt nereikia, tai tokios tases man patogiausios.
O del dezuciu kiekio, tai stengiuos dvi atsirinkti :) Nu dar pora masinoj laikyt, kad butu galima tai diena kazka pasidelioti, pakeitalioti turini ekstra atvejais. Bet to labai retai prireikia.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių