Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Walk
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014 Gru 20, 18:35
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Walk » 2015 Spa 30, 00:10

Mantas rašė:Iš tikrųjų kada prie progos norėčiau pačiupinėti, kas čia do daiktas :) bet jei sakai, kad Osom tai tikrai verta mokėti tokius pinigus ;)
Buvau užsukęs į Salmolitą tai radau akinus fainus, bet kaina 80 eurų jau su nuolaida (nors ir gerą nuolaidą pritaikė). Vis tiek brangoka, plius parduotuvėje neduos išbandyti prie upės :) beje mažai žinių iš taves kaip sezonas ? :)


susitiksim parodysiu ir galėsi išbandyt Smith'us, jokių problemų :)
sezonas nekažką. Du kibimai, dvi žuvys: mamytė ir šlakiukas (abi žuvys tą pačią dieną). Beje, vieną nuotrauką gali rasti pas mane FB ;)
p.s. kai grįšiu po atostogų atsiųsiu foto konkursui :)
arvydas_
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2014 Vas 13, 18:46
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė arvydas_ » 2015 Spa 30, 00:26

Naudoju Costa Del Mar, pasimatavau Norvegijoje parduotuvėje ir tada siunčiausi iš JAV (smarkiai pigiau). Vienu siuntimu siunčiausi dvejus (vienus laisvalaikiui - modelis tas kurį ir matavausi, kitus žūklei - remelius rinkausi pagal išmatavimus). Tą kart su žūklės akinių rėmais nepataikiau, kažkokį diskomfortą jaučiau tad perleidau juos kolegai (jam tiko puikiai) iki tol gaudė su Vision akiniais, bet kai kelias žūkles pagaudė su Costa tai Vision atgulė į stalčių kaip, kad jis sako jam akys pavarkdavo su Vision, o su Costa nieko panašaus ir dar su jais viskas matosi daug ryškiau ir geriau. O aš parsiunčiau dar vienus Costa Del Mar su jau turimais ir išbandytais rėmais.
Manau svarbu kad stiklai būtų kokybiški, nes akis reikia saugoti, o ne jas varginti. Masalams ir įrankiams išleidžiame daug, o akiniams pataupome :)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Naxalas » 2015 Lap 02, 11:12

Na dėl costa aš nesiginčiju :) kas ieškot pigesnių, visai neblogi Scierra akinukai yra. Gal stiklas kiek rudokas ir tamsiais vakarais vargina akis
http://www.ciakimba.lt/lt/akiniai/catal ... erra-44138. Man asm. stiklo spalva labiausiai patiko vision brutal. Tokie gelsvai rudi ir diena ir vakare super viskas, bet nelabai patogus, rasoja ir labai greit susidėvi , jei nesaugai per puse sezono. Taciau kaina patraukli 35-40 eurų, kas ieškot biudžetinių, gariūnuose pilna žvejų skyriuose kaina apie 12-15 euru. Imat su rudais stiklais ir nesukat galvos po to nusipirksit geresnius :)
Paveikslėlis
sabakas
Site Admin
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014 Vas 13, 07:46
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė sabakas » 2016 Vas 21, 13:11

D911
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2014 Kov 24, 22:25
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė D911 » 2016 Vas 22, 11:04

sabakas rašė:gal kam reikia kaina super

http://www.garryevans.co.uk/scierra-eye ... 3137-p.asp

Geri šitie?
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Naxalas » 2016 Vas 22, 15:26

Pas mus jie kainuoja 60 eurų ir man asm vieni geriausių nes daug vaikštant nerasoje aišku užknisa tai, kad tamsiom dienom šiek tiek per tamsus stiklas, norėtusi gelsvesnių, bet už tokius pinigus good
Paveikslėlis
Ovidijus
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2015 Rgs 06, 05:54
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Ovidijus » 2016 Vas 22, 16:24

Šiandiena juos užsisakiau, ačiu "sabakui" už nuoradą :D Akiniai tikrai neblogi, o seil'as superinis, reikia JAMTI :lol: p.s. pristatimas 6 svarai, viso: 33,48 euro.
Vartotojo avataras
Arturijus
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2014 Bal 13, 21:02
Miestas: Wilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Arturijus » 2016 Kov 13, 18:55

museline.lt brutualai tikrai verti demesio ir invu (ex polaroidai) turi keleta neblogu gaminiu, tik vienas bet, jei imsite geltonus nepamirksite apie akiu jautruma, man po poros val. zvejybos akys kaip pas buliu (gerai, kad pamevciau :D), dabar naudoju invu pilkos spalvos su minkstu remu, nors geltonu kartais pasiilgstu. P.s. pas vison brutual geltona spalva tokia labiau i ruduma, baisu pagalvoti kas butu jei svesiai geltona pajamciau.
Чистая вода есть только в родниках и ледниках, вся остальная зассана рыбами
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Marek » 2016 Kov 13, 22:32

Arturijus rašė:museline.lt brutualai tikrai verti demesio ir invu (ex polaroidai) turi keleta neblogu gaminiu, tik vienas bet, jei imsite geltonus nepamirksite apie akiu jautruma, man po poros val. zvejybos akys kaip pas buliu (gerai, kad pamevciau :D), dabar naudoju invu pilkos spalvos su minkstu remu, nors geltonu kartais pasiilgstu. P.s. pas vison brutual geltona spalva tokia labiau i ruduma, baisu pagalvoti kas butu jei svesiai geltona pajamciau.

Tai ,gal akys ne nuo akiniu raudoni ? :lol:
Vartotojo avataras
Arturijus
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2014 Bal 13, 21:02
Miestas: Wilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Arturijus » 2016 Kov 21, 16:54

Aga, nepagalvojau... gal ir ne nuo akiniu :D
Чистая вода есть только в родниках и ледниках, вся остальная зассана рыбами

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių