Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Kris
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2014 Rgp 25, 22:31
Miestas: Vilniaus raj.
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Kris » 2014 Rgs 15, 21:28

Kardinolas rašė:Nesioju paprastus akinius, nes akys silpnos. Bet zavejyboje noretusi poliarizuotu akiniu. Kaip suderinti tai, kad ir i toli gerai matyciau, ir kad butu poliarizuotu akiniu efektas? Kaip sprendziat tokia problema?
Esu mates zveju prie upes su papildomais pridedamais stikliukais ant paprastu akiniu. Ar jie buna poliarizuoti? Gal kas naudojate tokius? Kuri įsigyti? :)

Pas mane tokia pati problema buvo. Bet radau toki dalyka ir pirkau is cia duodu nuoroda
http://www.lightinthebox.com/ru/casato- ... 53157.html
Pas mane panasus bet ne tokie, tokiu jau ziuriu nera . Ten dvigubas remelis i ta antra galesi optkoi istatyt tokius stiklus kokiu tau reikia.As surizikavau ir atsiunciau sau tokius, kinetiski bet kolkas viskas gerai tik laukt reikia iki 3 sav.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė mindoze » 2014 Rgs 16, 19:13

pasiklausk pas vital vilnius jis nesioja akinukus ir ant ju dedasi kazkoki remeli su poliarizuotais stiklais.
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Marek » 2014 Gru 04, 18:53

Kardinolas rašė:Nesioju paprastus akinius, nes akys silpnos. Bet zavejyboje noretusi poliarizuotu akiniu. Kaip suderinti tai, kad ir i toli gerai matyciau, ir kad butu poliarizuotu akiniu efektas? Kaip sprendziat tokia problema?
Esu mates zveju prie upes su papildomais pridedamais stikliukais ant paprastu akiniu. Ar jie buna poliarizuoti? Gal kas naudojate tokius? Kuri įsigyti? :)

neticia radau http://www.taimen.com/en/lt/product/aqu ... 6462/93434 gal tiks jai dar aktualu.
kazach
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2015 Bal 11, 22:33
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė kazach » 2015 Spa 26, 20:42

Galiu pasakyti tik tiek, kad internetu tokį daiktą pavojinga pirktis... reikia pasimatuoti, kaip ant veido sėdi... o tai paskui būna, kad nosį spaudžia, ar šiaip kreivi...
aš asmeniškai jau kokius tris sezonus nešioju šituos: http://vwts.ru/vw_passat6_3c.html - man jie visai patinka :)
Walk
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014 Gru 20, 18:35
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Walk » 2015 Spa 26, 20:55

Mantas rašė:Kas galit papasakot apie akinius? į ką reikia atsižvelgt perkant, nes šiamet be akinių pavaikščiojau, vėjas buvo tai po to likusią dieną akys ašaruot pradėjo.

Man svarbiausia kriterijai:
kad būtų lengvi;
kad nerasotų stipriai;
kad gerai poliarizuotų;
kad stiklai būtų amber spalvos.


Ilgą laiką turėjau Polaroid amber spalvos. Viskas kaip ir gerai, bet trūko rėmelis ir teko atsisveikinti. Dabar turiu Smith Trailblazer su CP (Chroma Pop) stiklais. Tobuli, nes lengvi, nes frameless, o tai reiškia, kad beveik nerasoja, tobulai poliarizuoja ir spalva amber. Yra tik vienas didelis trūkumas - kaina. Su nuolaida - 180eur... kas, sakyčiau daug. Bet patikėk jie tokie geri, kad kai šią vasarą nuskandinau vienus, nusipirkau kitus, lygiai tokius pačius. :)
Walk
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014 Gru 20, 18:35
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Walk » 2015 Spa 29, 23:48

Mantas rašė:O kodėl amber spalvos stiklai turi but? dėl matymo?

180eurų??? :O :O


Nėra taisyklės dėl spalvos, parašiau kuri man labiausiai patinka. Šilta spalva, gerai išryškina detales, bet čia tikrai nėra privaloma :)
O kaina, tai taip... :) Kitą vertus galiu prie progos duoti pabandyti akinius, pamatysi kokie lengvi ir kaip polearizuoja. Aš pats buvau nustebęs.
Walk
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014 Gru 20, 18:35
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Walk » 2015 Spa 30, 00:10

Mantas rašė:Iš tikrųjų kada prie progos norėčiau pačiupinėti, kas čia do daiktas :) bet jei sakai, kad Osom tai tikrai verta mokėti tokius pinigus ;)
Buvau užsukęs į Salmolitą tai radau akinus fainus, bet kaina 80 eurų jau su nuolaida (nors ir gerą nuolaidą pritaikė). Vis tiek brangoka, plius parduotuvėje neduos išbandyti prie upės :) beje mažai žinių iš taves kaip sezonas ? :)


susitiksim parodysiu ir galėsi išbandyt Smith'us, jokių problemų :)
sezonas nekažką. Du kibimai, dvi žuvys: mamytė ir šlakiukas (abi žuvys tą pačią dieną). Beje, vieną nuotrauką gali rasti pas mane FB ;)
p.s. kai grįšiu po atostogų atsiųsiu foto konkursui :)
arvydas_
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2014 Vas 13, 18:46
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė arvydas_ » 2015 Spa 30, 00:26

Naudoju Costa Del Mar, pasimatavau Norvegijoje parduotuvėje ir tada siunčiausi iš JAV (smarkiai pigiau). Vienu siuntimu siunčiausi dvejus (vienus laisvalaikiui - modelis tas kurį ir matavausi, kitus žūklei - remelius rinkausi pagal išmatavimus). Tą kart su žūklės akinių rėmais nepataikiau, kažkokį diskomfortą jaučiau tad perleidau juos kolegai (jam tiko puikiai) iki tol gaudė su Vision akiniais, bet kai kelias žūkles pagaudė su Costa tai Vision atgulė į stalčių kaip, kad jis sako jam akys pavarkdavo su Vision, o su Costa nieko panašaus ir dar su jais viskas matosi daug ryškiau ir geriau. O aš parsiunčiau dar vienus Costa Del Mar su jau turimais ir išbandytais rėmais.
Manau svarbu kad stiklai būtų kokybiški, nes akis reikia saugoti, o ne jas varginti. Masalams ir įrankiams išleidžiame daug, o akiniams pataupome :)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Naxalas » 2015 Lap 02, 11:12

Na dėl costa aš nesiginčiju :) kas ieškot pigesnių, visai neblogi Scierra akinukai yra. Gal stiklas kiek rudokas ir tamsiais vakarais vargina akis
http://www.ciakimba.lt/lt/akiniai/catal ... erra-44138. Man asm. stiklo spalva labiausiai patiko vision brutal. Tokie gelsvai rudi ir diena ir vakare super viskas, bet nelabai patogus, rasoja ir labai greit susidėvi , jei nesaugai per puse sezono. Taciau kaina patraukli 35-40 eurų, kas ieškot biudžetinių, gariūnuose pilna žvejų skyriuose kaina apie 12-15 euru. Imat su rudais stiklais ir nesukat galvos po to nusipirksit geresnius :)
Paveikslėlis
sabakas
Site Admin
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014 Vas 13, 07:46
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė sabakas » 2016 Vas 21, 13:11


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių