Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
Mishazas
Site Admin
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 23:36
Miestas: Vilnius - Lentvaris
Kontaktai:

Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Mishazas » 2013 Gru 24, 17:31

Prašyčiau pasidalinti patirtimi ir turimu poliarizuotų akinių arsenalu. Teigiamus ir neigiamus pastebėjimus.

Naudoju rekomenduotus Scierra poliarizuotus rusvos spalvos akinius. Atsiliepimai tik teigiami. Neigiamų nepastebėjau.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė mindoze » 2013 Gru 25, 00:12

naudoju amerikietiskus akinius chopper polarized visai patenkintas nors noretusi ir geltonu kokiu kartais vakarop padeda.
Vartotojo avataras
Edga7
Pranešimai: 238
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 19:38
Miestas: Klaipeda
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Edga7 » 2013 Gru 25, 12:21

As naudoju Vision geltonus puikus akiniai jokiu trukumu nera :-)
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Vital Vilnius » 2013 Gru 26, 19:02

As kaip ackarikas,tai nauduoju nebrangus bet kokibishkius "nakladkes" nuo firmos EYE-LEVEL,kolkas patenkintas ;)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 27, 01:05

Šiaip kas liečia akinius mano asm. nuomone daug vaikštantiems labiausiai pasiteisino tokio tipo kaip Mishazo foto akiniai nebūtinai scierra bet būtent be apatinio rėmo. Kodėl tai pasiteisina iš tikro kai daug vaikštai dažnai pasitaiko kad akiniai lb. stipriai rasoja o su tokio tipo akiniais tai tikrai žymei mažiau vyksta. O kas liečia stiklus tai man asm. tikrai geriausi rudai geltoni ...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Marek » 2014 Vas 18, 11:54

Naudoju Solano geltonu stiklu akinius.nera brangios bet man patinka :geek: Sutinku su kolega del rasavimu stiklu.anksciau turiejau tokius kaip nuotraukoj bet pamieciau naujus isigijau su pilnu remialiu tai rasoja dazniau ,bet gera iseitis yra servetieles nuo rasavimo stiklam ar veidrodziam valit isvalai stiklus ir visa zvejyba jokiu probliemu.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Naxalas » 2014 Vas 18, 23:24

Marek rašė:Naudoju Solano geltonu stiklu akinius.nera brangios bet man patinka :geek: Sutinku su kolega del rasavimu stiklu.anksciau turiejau tokius kaip nuotraukoj bet pamieciau naujus isigijau su pilnu remialiu tai rasoja dazniau ,bet gera iseitis yra servetieles nuo rasavimo stiklam ar veidrodziam valit isvalai stiklus ir visa zvejyba jokiu probliemu.


Vieni mano pirmuju akiniu :D ivertinciau stipriu 8 geras biudzetinis variantas :D
Paveikslėlis
Kardinolas
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2014 Sau 03, 15:02
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Kardinolas » 2014 Rgs 09, 16:05

Nesioju paprastus akinius, nes akys silpnos. Bet zavejyboje noretusi poliarizuotu akiniu. Kaip suderinti tai, kad ir i toli gerai matyciau, ir kad butu poliarizuotu akiniu efektas? Kaip sprendziat tokia problema?
Esu mates zveju prie upes su papildomais pridedamais stikliukais ant paprastu akiniu. Ar jie buna poliarizuoti? Gal kas naudojate tokius? Kuri įsigyti? :)
Thor

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Thor » 2014 Rgs 09, 16:46

Efektyviausias sprendimo budas, kontaktiniai lesiai ir tada bet kokie patinkantys poliarizuoti akiniai nuo saules. Jei lesiai netinka, tai yra firmu, kurios daro akinius nuo saules su dioptrijom.
Uzdedami stiklai, turbut butu pigiausias variantas, bet abejoju ju patogumu, nors ir nesu pats isbandes.
Vartotojo avataras
Marek
Pranešimai: 447
Užsiregistravo: 2014 Vas 17, 16:02
Miestas: Nemencine
Kontaktai:

Re: Kokius poliarizuotus akinius naudojate?

Standartinė Marek » 2014 Rgs 09, 17:29

virsui paskaitik Vital turbut kazka tokio naudoje,

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių