Hardy uniqua 8'6" #4

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
padonkas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 14:46
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė padonkas » 2013 Gru 15, 07:41

A ko čia taip tylu? Jei yra apie Hardy uniqua 8'6" #4 kotą žinančių museliautojų - papasakokit savo nuomones. Nesenai tokį įgyjau, tai čia bus mano pirmas muselinis kotas. Šiaip planuoju daugiausiai laiko leisti su juo mažuose upeliuose ala Bražuolė ir dar mažesniuose. Planas gaudyti sausa muse bent pradžioje. Mačiau nete skirtingas nuomones: 1) su #4 nimfų ir strymerių nepamėtysi; 2) puikiausiai kaikurie naudoja viskam 3) armalis - durnius.
Vital Vilnius
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2013 Gru 07, 20:46
Miestas: Wilno
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Vital Vilnius » 2013 Gru 15, 08:19

Iduomu tu cia:ispradziu nusiperkai po tuo klausineji ar tiks kotas ar ne ir t.t. :D seip mano manimu per ilgas ir per galingas kotas tavo i tokius upeliukus kaip brazuolka ;) o kitus upes pats gazas bus 8-)
Vartotojo avataras
padonkas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 14:46
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė padonkas » 2013 Gru 15, 09:13

Kad pasiskaitinėjau forumus ir nusprendžiau imti #4, tik norėjau kiek trumpesnio pradžioj. Bet..teko užeit į vieną parduotuvę ant Vilniaus prie Seimo ir ten mane gerai sup$^%davojo dėl trumpo koto: atseit su trumpu kotu - per arti žuvies turi prieiti, kad paduoti normaliai, kas veda į papraščiausią jos išbaidymą. Galvojau galvojau ką daryt ir pamačiau šitam hardžiui visai rimtą kalėdinę akciją: 400 litukų kaina, tai dar paguglines kainas kitur - pasiėmiau.. Jei paaiškės, kad su juo sudėtinga mažuose upeliuose - tai naudosiu didesniuose, ne bėda manau.
Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė mindoze » 2013 Gru 15, 20:34

pats kotas yra geras tik myzupiuose tau triture teisingai pasake kad per trumpas ir teks lipti zuvytei ant galvos per zolynus kai su ilgesniu gali geriau paduoti i toliau. 4# visai tinka musu upeliam, i didesnes upes kaip neris su tokiu jau nera ko daryti nebent auksles kaposi
Vartotojo avataras
padonkas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 14:46
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė padonkas » 2013 Gru 15, 20:52

Mindoze, 8''6' per trumpas myžupiuose? O tu juose gaudai su ilgesniu?
Vartotojo avataras
Grunfis
Site Admin
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2013 Gru 12, 16:03
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Grunfis » 2013 Gru 15, 20:54

Museline yra individualus daiktas, kas vienam tinka - kitam ne. Turiu culta #4 8'6 - neprilipo, teks atsikratyti. Yra dar legenda #4 9" va ta tai super nors ir ilgesne, tiesa mazuose nezvejojau... viezo kol neisbandai kovoj, nieko negali komentuoti. ;)
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 15, 22:54

Aš čia lb visko neskaiciau bet renkantis ne forumus skaityti reikia :D o rankose čiupineti, aš pirkau Legenduka 4 klases 8,6 pėdos bet pas ji galios kaip 5 klasės nes ir šniurai kuriuos bandžiau jam tiko tik 5 kl. todėl spresti apie kota pagal firma yra sunku ... Kietas ? minkstas ? greitas ir t,t GERIAUSIA viska gyvai parinkineti... taip pat labai nuo zmogaus koks tu esi aš mėgstu greita gaudyma man reikia greito staigaus ir t.t užtai kitiems kas perka tokius daiktus ir investuoja didele pinigu suma patariu ne forumuose ieškoti info o su rimtu meistru pasitarti . Hardi tikrai gera firma bet jos kotai geri tikrai geri kainuoja nuo 2 k-3k litu .....
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Paulius_K
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 11:03
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Paulius_K » 2013 Gru 15, 23:04

Viskas gerao su tuo kotu. Mazesniuose upeliuose paprastai nereikia tokiu sunkiu strymeriu, taip kad su tinkamu valu nebus jokiu problemu. Kas liecia koto ilgi, tai is asmeniniu pastebejimu galih pasakyti tiek, kad su 7 pedu ir pan kotais iskyla daugiau sunkumu nei pries tai galejai pagalvoti. Pvz valas kliunantis uz kiekvienos zoles uz nugaros ;) Tokioj kaip Brazuolej nematau bedu su 2,70 kotu
Vartotojo avataras
padonkas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 14:46
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė padonkas » 2013 Gru 16, 13:15

Naxalas rašė:Aš čia lb visko neskaiciau bet renkantis ne forumus skaityti reikia :D o rankose čiupineti, aš pirkau Legenduka 4 klases 8,6 pėdos bet pas ji galios kaip 5 klasės nes ir šniurai kuriuos bandžiau jam tiko tik 5 kl. todėl spresti apie kota pagal firma yra sunku ... Kietas ? minkstas ? greitas ir t,t GERIAUSIA viska gyvai parinkineti... taip pat labai nuo zmogaus koks tu esi aš mėgstu greita gaudyma man reikia greito staigaus ir t.t užtai kitiems kas perka tokius daiktus ir investuoja didele pinigu suma patariu ne forumuose ieškoti info o su rimtu meistru pasitarti . Hardi tikrai gera firma bet jos kotai geri tikrai geri kainuoja nuo 2 k-3k litu .....


Kas be ko, čiupinėjau dar ir visionus su st. croixais. Iš čiupinėjimo manau naudos mažai šiaip, pamėtyt, žuvį patraukt reikia, o tada jau bus ir aiškiau. Šiaip aš gaudau su UL spiningėliu 210, 0-7g, tai gal dėl to ir su museline iškart link lengvesnio patraukė. Man noris pojūčių daugiau traukiant ir 30 cm upėtakiukus. O dėl sumų tai aš tikrai nesiruošiu tiek investuoti (2-3k.). Mano nuomone kotai, kurie kainuoja 2-3k. yra geri, o kotas, kuris kainuoja 700-800 yra irgi panašiai geras. Jei tu tiki, kad kotas kainuojantis 3k negli būti praktiškai tokio pat lygio, tai šaunu. Tojest gamintojams/pardavėjams yra labai šaunūs tokie pirkėjai :twisted:
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Naxalas » 2013 Gru 16, 13:37

Nu kad ji nlb lengva pas tave :D as savo 8.6 4 klasės ėmiau normaliai žuviai gaudyti :) ir tikrai jis turi galios daug. Mano supratimu tie kas nori pojučių ima 3 klasės lenguvtę muselką o su 8.6 4 kl tu tuos 30 cm kaip aukšles i krantą trauksi :D :D aišku nžn tavo koto nes gyvai nečiupinėjau čia tik mano nuomonė ...
Paveikslėlis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių