Hardy uniqua 8'6" #4

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
mindoze
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 22:11
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė mindoze » 2013 Gru 28, 00:17

as kaip pabandziau muselines mena tai tikrai spiningo neatsisakysiu vien todel, kad man museline sudetinga biski, nes esu ivaldes rieso metima i tam tikra taska. su museline man nelabai gaunasi bent pirmus puse metu pasviestu sitam menui, bet vistiek busiu uzsispyres ir ismoksiu bent 40% sio meno nes pavyzdziu kirsliu rudenine zukle man labai patiko.galiu drasei pasakyti aciu pauliusK uz sausas muses kurios panasei buvo ristos pacio, bet netokios efektingos. paziurejes i originala pabandziau plagijata ir kai kas sudirbo. dekui kolega! bandysiu rytoi dar pasipraktikuoti per gana dideli veja, nors vejas su ninfa nera toks baisus, bet reikia visko mokytis per extremalias salygas kuo sunkiau dabar tuo lengviau veliau.
Vartotojo avataras
Paulius_K
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 11:03
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Paulius_K » 2013 Gru 28, 10:31

Prasom kolega, kad tim pamacytu ;)
šlakys
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013 Gru 18, 20:28
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė šlakys » 2013 Gru 28, 17:45

klase 4 musu upeliams labai gerai, smagu tiek 30cm kirsliuka traukt ir taip pat gali 2kg zuvi su tokiu islupt. Bandziau ir lengvesniu,bet manau 4 yra pats aukso viduriukas. O jei kazkas sako kad su 4 klase nepametysi strymeriuko ar tuo labaiu nimfu, tai zinok kad muselę meta ne kotas, o šniuras. Taigi, priderinus atitinkamą šniurą gali mėtyt pakankamai dideles muses.Kuo šniuro galva trumpesnė ir masyvesnė(tai yra šniūro masė sukoncentruota į trumpesnę jo atkarpą) tuo didesnes muses gali pakelti šniūras.
Del koto ilgio, 8,6 pedos taip pat yra geras ilgis. Pašlifavus metimo techniką su tokiu ilgiu tikrai galima išsisukti mažuoe upeliuose.Dažnai toks ilgis bus net privalumas, pvz, kai tarp tavęs ir vandens aukštesnių kranto žolių juosta , patogiau atlikti metimus iškišus koto galiuką už žolių, pačiam per daug neišlendant ir nebaidant žuvies. Ar šiaip ar taip, tokiuose upeliuose kaip Bražuolė, metimu virš galvos nedaug kur atliksi nei su ilgesniu nei su trumpesniu.Pagrinde bus skliaustiniai metimai ( ang. :roll cast).
As gal su rinkciausi tarp 7 ir 8 pedu ilgio, gaudziau ir 6,6 ilgiu :D
Bet šiaip reziumuojant, tavo kotelis yra tikrai smagus ir tinkamas, teko su tuo modeliuku pažvejot gal kokias penkias šešias žūkles. Geras įrankis. O jei kažkur nepavyksta užmest, tai šlifuok metimo techniką ir tikrau daug kur su tuo kotu išsiteksi :)
Vartotojo avataras
padonkas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2013 Gru 13, 14:46
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė padonkas » 2013 Gru 29, 22:08

Dėkui Šlaky, pasiskaitinėjau visur, tai galvojau kad tik Ūlos tipo upėse man jis bus geras. Jaučiu mokysiuos būtent tokiose upėse, bet po to reiks mėgint lįst ir į myžupius :)
Vartotojo avataras
Paulius_K
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 11:03
Kontaktai:

Re: Hardy uniqua 8'6" #4

Standartinė Paulius_K » 2013 Gru 29, 22:22

Na bet kokiu atveju pradet mokintis tokiuose upeliuose kaip Brazuole su muse kazi ar lengviausias kelias ;) Su tuo kotu ir Merkio zemupy gali drasiai gaudyti, gal kiek maziau komforto, bet pradziai tikrai uzteks. Uloj tai is vis superinis kotas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių