Masalai vobleriai

Moderatoriai: Naxalas, Mishazas

Vartotojo avataras
MartynasM
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2014 Rgs 08, 16:02
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė MartynasM » 2016 Rgs 05, 15:47

čia rimtai klausi dėl pravedimo?
Vartotojo avataras
Fantastas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014 Gru 25, 00:04
Miestas: Karmėlava
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė Fantastas » 2016 Rgs 05, 19:56

Na taip, o kas? Ar nėra čia jiems skirtumo ir tik sukti tokiu greičiu, kad užsivestu vobleris.
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė Naxalas » 2016 Rgs 05, 20:03

Visi Naturalus :) tas paskutinis gražiai padažytas :D :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
MartynasM
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2014 Rgs 08, 16:02
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė MartynasM » 2016 Rgs 05, 21:40

Fantastas rašė:Na taip, o kas? Ar nėra čia jiems skirtumo ir tik sukti tokiu greičiu, kad užsivestu vobleris.

skirtumas yra ir nemazas, aisku esme kad uzsivestu ir dirbtu, ir ne tik dirbtu, o dirbtu reikalingam gylyje ir reikalingoj vietoj.
todel skestancius metam pries srove ar statmenai, kad nesami sroves nuskestu ir atsidurtu reikiamame gylyje. koks tas gylis ir vieta priklauso nuo konkrecios vietos. Aisku reikia zinot kur yra, ar bent gali buti zuvis, cia dar nesu didelis ekspertas :)
Asmeniskai as stengiuosi pravedima daryt taip, kad pravedo mometu isvis nereiktu sukti rites. Aisku priklausomai nuo vietos ar sroves tai kartais neisvengiama. Sekantis etapas, laikant vobleri patwichint, bet cia dar tik eksperimentuoju :)
Su Floating viskas kitaip, metu istrizai ir laikau kol pasiekia kranta tada prisitraukiu. Aisku jei tik laikysi gali nepanert i reikiama gyli del to pradzioje staigiai prasuku metra du valo, kad panertu. Jeigu numatoma zuvies vieta toli, metu statmenai ir leisdamas vala laukiu kol nuplauks iki vietos ir tada gilinu. Ziema, kai reikia gaudyt letoje srovoje gaudau tik su floating. Taipogi, galima bandyt "twichint", bet sito dar neperkandau.
Dėl spalvų tai nesu ekspertas, taciau mano nuomone tavo vobleriai skaidriam ir siltam vandeniui.
P.S. jeigu kur nugrybavau pataisykit, kas supranta :)
Vartotojo avataras
Fantastas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2014 Gru 25, 00:04
Miestas: Karmėlava
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė Fantastas » 2016 Rgs 06, 07:06

Dėkui už pastabas bandysiu į jas atsižvelgti. Ryškių voblerių tai turiu ir jais daugiausia gaudau, va šitiems iš ebay (išskyrus apatinį
) mažiau tikėjimo ir dėmesio skiriu.
gabras
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2015 Sau 12, 11:12
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė gabras » 2016 Rgs 08, 10:46

Gal kas gaudot ant Jackall Squirrel 79 DD voblerių? Ar esat turėję kibimų? Ar išvis jis tinkamas lašišai/šlakiui?
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė Naxalas » 2016 Rgs 08, 11:18

Fantastas rašė:Dėkui už pastabas bandysiu į jas atsižvelgti. Ryškių voblerių tai turiu ir jais daugiausia gaudau, va šitiems iš ebay (išskyrus apatinį
) mažiau tikėjimo ir dėmesio skiriu.


Tu geriau dažniau ta apatinį dėk :D :D :D aš pvz neesu mėgėjas ryškalų ;)
Paveikslėlis
fuullee
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2016 Rgs 06, 07:21
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė fuullee » 2016 Rgs 11, 14:22

Sveiki visi. Perskaiciau visa vobleriu tema. Radau daug naudingos info kuria bandysiu pritaikyt savo pirmajame lasisu sezone. Bet visdelto lieka daug klaustuku. O pradesiu nuo pradziu. Bandysiu siais metais suvilioti lasisa nusitaikes esu tik i sventosios zemupi ties jonava. Vietos daugiau maziau pazystamos. Gal galit kas ka patart apue voblerius kokie modeliai kokios spalvos gal kazkas butent sventojoj kazka naudojat gal. Pas mane arsenale kolkas tik rogosai ir timonai. Gal kazka dar pasiulysit protingo. Naturalesnes apalvos ar ryskalai ir t.t
Vartotojo avataras
Naxalas
Site Admin
Pranešimai: 938
Užsiregistravo: 2013 Gru 08, 12:45
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė Naxalas » 2016 Rgs 11, 21:37

PCO/PRO/BO/LIW Sventojoj SGG Raudongalis :)

Aš pvz taip praeinu ryškalu tada BO ;)

Dar rekomenduoju kanors didesnio turėti ar 105 rogosa ar 125 artorona :)
Paveikslėlis
rolka66
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2015 Rgp 24, 22:37
Kontaktai:

Re: Masalai vobleriai

Standartinė rolka66 » 2016 Rgs 11, 22:34

Puse zmoniu su vivingra gaudo ir pagauna toj sventojoj. Man paciam sventojoje tik jie ir dirba. Tik pasikeisk ziedelius ir kablius.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių