Naujienos

Pirma Pavasarinė Margių žūklė

  • 2016-02-16

Valdas Tichomolovas (Šprotas)

27yq4w1Pagaliau po visų kelionių ir darbo savaitės, kol visi pluša ties lašišų ir šlakių žvejyba, dar ir oras leidžia, pats laikas „atidaryti upėtakių sezoną“ prie kurio nors mažai lankomo upelio. Kadangi taip greit „paleido“ sniegą, tai rasti tinkamą vandenį buvo sudėtinga, bet mes jį radom.Tuo pačiu išbandžiau ir pakrikštijau naują pirkinį „Tenryu trout rayze“….. Pati žvejyba. Pasiekęs pirmą ramią gilią viečikę, užkabinau ant segtuko natūralaus spalvinimo rudą upėtakio imitaciją.

2d2nh0Po penkto metimo naująjį spiningą sulenkia ir kitam valo gale jaučiasi geras svoris, deja po 10 sekundžių spurto po vandeniu, pasijaučia laisvumas. Ištraukęs voblerį pastebiu, kad owner ultra lights trišakis atlenktas pusiau. Nenusiminiau dėl nesėkmės, smagu, kad žuvis aktyvi, atsigavus. Sekančioje vietoje sulaukiau švelnų stumtelėjimą, kolega taip pat „tuščias“, vėliau dar keli stumtelėjimai. Po tokių stuksenimų susimąstau, kad reik provokuojančių spalvų. Užkabinu Megabass live – x smolt spalva hachiro reaction. Priėjęs potencialią upėtakio žiemojimo vietą antru metimu iškrapštau margašonį, labai godžiai sugriebusį masalą. Taip suprasdamas, kad patirtis daro savo.

35d3zgxŠiek tiek paėjėjus dar smūgis ir vėl toks pat apie 35 cm, bet labai jau kūdas, trumpa foto sesija ir žuvis, kaip ir kitos, keliauja atgal, pakviesti vyresniųjų. Tęsiant žygį toliau, ilgą laiką tuščia, nes visur pakankamai sraunu. Priėjus dar vieną ramią vietą, po kelių metimų ant natūralaus spalvinimo pajaučiau smūgį ir betraukiant žuvis atsipurto paviršiuje, tačiau nedidelė. Vėliau kitoje ramioje atkarpoje atlikus kelis metimus, kolega pakerta didesnį gražų upėtakio patinėlį ant natūralaus spalvinimo voblerio, tačiau daugia kibimų nesulaukėme. Pradėjus temti, iškeliavome link namų. Keliavome pasikrovę gerų emocijų, aptardami sezono atidarymo akimirkas.

Komentuoti straipsnį

Laukai, pažymėti žvaigždute *, yra privalomi